Парубію довелося достроково закрити засідання Ради

7 червня 2017, 13:57

За словами спікера, 213 депутатів, які взяли участь в рейтинговому голосуванні, недостатньо для проведення засідання далі

Парубій достроково закрив засідання Верховної Ради через недостатню кількість депутатів в сесійній залі

Реклама

Голова Верховної Ради Андрій Парубій достроково закрив сьогоднішнє засідання парламенту через недостатнє для прийняття рішень кількості народних депутатів у сесійній залі.

Депутати не змогли включити до порядку денного законопроект про зміни до Кримінального процесуального кодексу у зв'язку з ратифікацією додаткових протоколів до Європейської конвенції про видачу правопорушників.

За це проголосували лише 132 народних депутата з 325 зареєстрованих в сесійній залі. При цьому депутатів в сесійній залі візуально дійсно було небагато.

Після цього Парубій ініціював обговорення цієї ситуації.

Реклама

Представники деяких фракцій пропонували закликати депутатів повернутися до сесійної зали і продовжити роботу, а деякі виступали за проведення рейтингового голосування, щоб побачити реальну кількість присутніх в залі депутатів.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

Парубій оголосив, що проведе рейтингове голосування "на предмет присутності депутатів в залі". Результати такого голосування, зазначив він, будуть опубліковані в газеті "Голос України". Він також наголосив на неприпустимості відсутності депутатів на робочих місцях в робочий час.

У рейтинговому голосуванні взяли участь 213 народних депутатів з 320 зареєстрованих в сесійній залі.

За словами Парубія, 213 депутатів недостатньо для проведення засідання далі (як відомо, для прийняття рішень необхідно мінімум 226 голосів).

Тому Парубій закрив сьогоднішнє засідання ВР і нагадав, що наступне почнеться завтра о 10.00. Першим питанням, повідомив він, буде законопроект про зовнішньополітичний курс України та визначення необхідності закріплення членства України в НАТО.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти