Парубій розповів про реформування Ради

6 червня 2016, 23:45

Парубій підкреслив, що на сьогодні відносини Верховної Ради з Кабінетом міністрів "прекрасні"

Реформа Верховної Ради України передбачає збільшення кількості пленарних засідань парламенту і більш тісну взаємодію з урядом, заявляє голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Реклама

"Це введення так званих змішаних тижнів – коли депутати працюють не тільки в пленарному режимі, але і працюють в комітеті – це в середу, – і працюють один день у парламентських слуханнях – в п'ятницю. Але кількість пленарних тижнів збільшується – до трьох на місяць. Вводяться дебати з урядом, щоб це була не одна година в п'ятницю, наприкінці робочого дня, коли депутатів у залі мало, а три години в понеділок", – сказав він в ефірі ток-шоу "Свобода Слова" в понеділок увечері.

При цьому, спікер пояснив: "Ця форма повинна збільшити як функції контролю парламенту за урядом, так і збільшити комунікацію між парламентом і урядом".

В тренді
США хочуть бачити Україну в НАТО, але є умова

А. Парубій підкреслив, що на сьогодні відносини Верховної Ради з Кабінетом міністрів "прекрасні". "Але така форма роботи може створити передумови для того, щоб законопроекти, які вносяться на розгляд парламенту, були проговорені, і функція контролю Верховної Ради, безумовно, зросте", – зазначив голова парламенту.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти