Парубій показав свої доходи: квартира у Львові і подарунки майже на півмільйона

31 березня 2018 17:17

Стало відомо зміст декларації голови Верховної Ради

Голова Верховної Ради Андрій Парубій за минулий рік став власником квартири у Львові площею понад 90 квадратних метрів, а також задекларував 289 тисяч гривень заробітної плати і подарунки на суму 444 тисяч гривень.

Як говориться в електронній декларації політика за 2017 рік, зарплата його дружини у Львівському національному університеті імені Франка склала майже 48 тисяч гривень. Крім того, в декларації спікера вказані і подарунки від родичів в негрошовій формі на суму близько 444 тисяч гривень.

Варто зазначити, що в грудні 2017 року Парубій став власником квартири площею 92,1 квадратних метрів у Львові, вартість якої становить близько 740 тисяч гривень.

Спікер також відзначив своє право користуватися квартирою площею 42 кв.м у Львові, а також право власності подружжя на львівську квартиру (22 кв.м), житловий будинок (32 кв.м) та земельна ділянка в Уричі Сколівського району Львівської області.

У подружжя, як в попередніх деклараціях, є два автомобілі. Крім того, згідно з декларацією, спікер тримає готівкою 340 тисяч гривень і майже 31 тисяч доларів.

Тим часом, на своїй сторінці в Facebook Парубій виклав пояснення до поданого документа: "У моїй декларації зазначено, що 15 грудня 2017 роки я знайшов право власності на квартиру у Львові площею 92,1 кв.м. Щоб було зрозуміло: це не новопридбана квартира, а та, в якій вже багато років живу разом з родиною".

Спікер пояснив, що після одруження весь час проживав з сім'єю і батьком в квартирі у Львові, де горище переобладнав в окрему мансарду. За його словами, фактично батьківська квартира і переобладнане горище були окремими приміщеннями, але в документах значилися як один об'єкт нерухомості, і все це приміщення було оформлено на батька і брата
.

Реклама

screenshot_5_62

Не пропусти!
Україна – Австрія: онлайн вирішального матчу на Євро-2020
Україна і Австрія зустрічаються на Євро-2020
Парубійдодав,щовминуломуроцівирішиввпорядкуватимайновісправи,і"томуразомзсім'єювирішилиоформитикожнуквартируякокрему,івідповіднояпереоформивсвоєправовласностінаквартиру-цесталосяшляхомдаруваннявідмоїхблизькихродичів,щозазначеновмоїйдекларації".

Нагадаємо,ранішемиписалипро зміст декларації про доходи мера Києва Віталія Кличка. Удокументі,середіншого,вказаназарплатав186,6тисяч гривень,подаруноквнегрошовійформівідНаціональногоолімпійськогокомітету- 11,6тисяч гривень,банківськівідсотки-212гривень.

Такожнагадаємо,щозаминулийрікукраїнцісталибільшезароблятиібільшевитрачати.За данимиДержстату,доходисередньоїсім'ївирослина30%,авитрати-на24%.Як і ранішебільше половини зарабобленого йде на продукти.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти