Парубій підписав закон для запуску Антикорупційного суду

18 липня 2018, 23:01

Парубій підписав закон, що зобов'язує передати всі підслідні ВАКС справи з моменту початку роботи суду

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав прийнятий 12 липня закон про організацію і діяльність Вищого антикорупційного суду та гарантії діяльності його суддів.

Реклама

Про це Парубій написав у Twitter.

"Сьогодні підписав прийнятий парламентом Закон про внесення змін до Закону" Про судоустрій і статус суддів "у зв'язку з прийняттям Закону України" Про Вищий антикорупційний суд ". Цим остаточно поставив крапку в дискусіях про запуск Вищого антикорупційного суду", – написав він.

1531943082.7458

Раніше Кабінет міністрів України доручив профільним міністерствам до 6 серпня 2018 року провести всі процеси і заходи, які наобходіми здя запуску Вищого антикорупційного суду.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ
Реклама

Згідно з рішенням, прийнятим на засіданні уряду 4 липня, був затверджений план організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації закону від 21 червня "Про створення Вищого антикорупційного суду".

Згідно з цим планом, Міністерству юстиції, Міністерству фінансів, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству соціальної політики і Фонду державного майна доручено забезпечити відповідно до компетенції здійснення заходів, необхідних для створення Антикорупційного суду до 6 серпня.

Відзначимо, що поки суд не створений, навколо нього вже спалахнув новий спір. Активісти впевнені, що топ-корупціонери уникнуть покарання, але законодавці це заперечують. На думку громадськості, в прийнятому законі про антикорупційний суд виявилася правка, про яку до цього не було чутио, і вона може серйозно змінити ситуацію.

У свою чергу, Крістін Лагард розповіла, чого МВФ очікує від Києва. Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду наполягає на відновленні норми про розгляд Антикорупційним судом всіх справ у його юрисдикції, включаючи апеляції на рішення судів першої інстанції.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти