Парубій підписав звернення Ради з приводу Сущенка

9 червня 2018, 15:24

Спікер парламенту підписав документ із закликом посилити тиск на Росію

СпікерВерховноїРадиАндрійПарубійпідписавзверненняпарламентудо міжнародного співтовариствапро посиленнясанкційпротиРосіїчерезвирок у справі українського журналіста Романа Сущенка. Про цеголоваРадиповідомиввсвоємуTwitter.

"Україна ніколи не визнає вирок Московського суду – 12 років ув'язнення для українського журналіста Романа Сущенка, який знаходиться в російському полоні. Тільки що підписав відповідну постанову Верховної Ради", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 7 червня Рада звернулася до всіх держав світу, міжнародних організацій іінститутівіз закликомввестиновісанкціїпротиРФу зв'язкузпродовженнямнеюпорушеньправлюдиниіполітичнихпереслідувань,зокремапротиправнимвирокоммосковськогосудуу справінезаконноутримуваноговРосіїжурналістаСущенка.

ФСБРосії 30вересня2016рокузатрималавМосквіСущенка, назвавши його співробітником української розвідки і звинувативши в шпигунстві. 27 березня цьогорокуМосковськийміськийсудпочаврозглядсправиСущенка посуті.
Реклама

Стороназвинуваченняпросиласудзасудитижурналістадо14років позбавлення волі.
4червняМосковськийміськийсудзасудивСущенкодо12років ув'язненнявколоніїсуворогорежиму.

В тренді
Вирішував із Путіним кримські справи і хотів платити податки в РФ. Баканов про підозру Медведчуку

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти