Відрізати Путіна від Босфору і заарештувати російські кораблі: ТОП-5 головних цитат тижня

1 грудня 2018, 14:33

Українські банки вперше за п'ять років вийшли на прибутковість, а українська церква вперше стає автокефальною

Більшістьгучнихзаявтижня, що минаєстосувалисяфактівнахабноїагресіїКремлявКерченськійпротоці:якстриматиагресора,щойомупротиставитиіякі подальшівійськовіпланиПутіна.Нацьомутліледь незагубилисяхорошіновини.Так,банківськийсекторУкраїнивпершезап'ятьроківпоказавзростання,атекстТомосупро автокефаліюукраїнськоїцерквивжезатвердженийСинодом.Читайтеголовніцитатитижнявспеціальномуматеріалісайту"Сегодня".

Порошенко: Путін хоче анексувати ще одну частину України

Реклама

ПрезидентРФВолодимирПутінсвоєю агресієювАзовськомуморідаєзрозуміти,щоідаліплануєзахоплюватиукраїнськутериторію, не виключений навітьновийназемний наступ.Про цепрезидентУкраїниПетроПорошенкорозповіввінтерв'юоднійзпровіднихнімецькихгазетBild.

За його словами, під час проходу через Керченську протоку кораблі ВМС України дотримувалися всіх норм міжнародного права, а у Києва тепер є докази атаки російськими військовими.

"Ми повинні були відреагувати після цього акту агресії, і саме тому я ввів воєнний стан в деяких регіонах, тому що нам потрібно захищати нашу країну. Як і в 2014 році, Путін хоче анексувати ще одну частину України, він поводиться так само, як і тоді. Путін хоче повернути колишню Російську імперію. Крим, Донбас, він хоче всю країну. Як російський імператор, яким він бачить себе, його імперія не може функціонувати без України, він бачить нас колонією. Цього він хотів на початку конфлікту і цього він все ще хоче зараз", - сказав Порошенко.

Днями лідер української держави розповідав, що Путін більше не приховує, що це був його наказ розстріляти кораблі України. За його словами, відповідно до міжнародного права – це прямий акт агресії, зазначив глава держави
.

Гройсман: російські кораблі повинні бути арештовані

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Євросоюз до дзеркальних дій проти РосіїпісляагресивнихдійРосіївАзовськомуморі.Про цевінзаявиввінтерв'ювиданнюDie Welt.

"ЯкщоРосіянезаконнозаарештовуєнашікорабліісадитьнашихморяківу в'язницю,торосійськікорабліповиннібутизаарештовані",-зазначивпрем'єр,особливопідкресливши,щоінцидентвКерченськійпротоці"щеразпродемонстрував",щоРосіяє"агресороміокупантом".

Нагадаємо,ранішепрезидентСШАДональдТрампчерезагресивні діїРосіївАзовськомуморівідмовивсявідзустрічізгосподаремКремляВолодимиромПутіним,якаповиннабулавідбутисянасаміті"Великої двадцятки"вАргентині
.  

Командувач ВМС: Росії потрібно перекрити Босфор

Реклама

КомандувачВійськово-морськимисиламиУкраїни,віце-адміралІгорВоронченкозаявив 28листопада, що відповіддюКиєванаагресіюРосіївАзовськомуморіпотрібноперекритидляРосіїБосфор.Про цевінзаявивнаIIМіжнароднійконференціїз питаньморськоїбезпекивКиєві.

"У зв'язку з цим і під норми Конвенції Монтре, а саме дев'ятнадцятого пункту, будемо просити про закриття протоки Босфор Турецькою Республікою (для судів РФ. – Ред.), щоб росіяни знали, як порушувати норми міжнародного права", - сказав Воронченко.

Віце-адмірал впевнений, що РФ намагається встановити і поширити своє домінування в Балтійському морі, в Арктиці, на Середньому і Далекому Сході.

"Встановлення контролю над Україною є для Росії критично важливим, оскільки повна реалізація тих демократичних і євроатлантичних перетворень призведе до краху імперських амбіцій і авторитарної державної машини РФ", - переконаний віце-адмірал
.  

Президент України: Томос – це грамота про нашу духовну незалежність

28 листопада президент України Петро Порошенко привітавукраїнцівзрішенням Синоду:вКонстантинополіприйняторішенняпро скликанняОб'єднавчогоПравославногоСобору,датупроведенняякогонезабаромоголоситьПатріархВарфоломій.ТакожСинодзатвердивтекстТомосупро наданнянезалежностіУкраїнськоїцеркви.

В тренді
"Росію чекають серйозні наслідки": низка країн ПАРЄ виступила з жорсткою заявою

"Томос-цеграмотапро нашудуховну незалежність.УкраїнськаЦерквастаєоднією зп'ятнадцятисамостійнихправославнихцерков,зякихіскладаєтьсяВселенськеПравослав'я",-цитуєпрес-службапрезидентасловаПетраПорошенка.

Нагадаємо,що 11 жовтняСинодВселенськогопатріархатуприйнявпозитивнерішенняпоУкраїнсьійцеркві,хочасамТомосне був отриманий.Згідно з рішенням,процедуранаданняТомосубулапродовженаКонстантинополем,аУкраїнідляотриманнянезалежностіцерквипотрібнолишеоб'єднанняцерков
.  

Заступник голови НБУ: прибуток українських банків в 2018 зріс в сім разів

Як заявила перший заступник голови Національного банку України (НБУ) Катерина Рожкова, українські банкивпершезап'ятьроківможутьвийтинаприбуток.

Реклама

"Прибутокбанківза10місяцівцьогорокузрісвсімразівістановитьвже14,8 млрдгривень.За жовтеньприбуток склав3,9 млрдгривень",-написалаРожкованасвоїй сторінцівFacebook.

666

Вонадодала,щоєоб'єктивніпричиниповерненнябанківдоприбутковості.

"[Це]значне зростанняякпроцентних,такікомісійнихдоходівбанків.Ізвичайно,рекорднонизьківитратинаформуваннярезервіввцьомуроці.За10місяцівсекторсформуваврезервівна21,4 млрдгривень,на25%меншерікдороку",-повідомилаРожкова.

Нагадаємо,щоукраїнціпродовжуютьнестигрошівбанки,кількістьвкладівзростає.За данимиНБУ,вкінцітретьогокварталу2018року загальнийдепозитнийпортфельпрацюючих українськихбанківсклав968млрд грн.Цена34,7 млрдгрн(3,73%)більше,ніжвкінцідругогокварталу.Якщопорівнюватизпочатком2018 року,зростаннящебільше-38,4 млрдгрн,або4,14%.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти