Офіційно опублікований закон про припинення Договору про дружбу з Росією

11 грудня 2018, 09:20

Тепер залишилося почекати кілька місяців до остаточного припинення дії документа

Прийнятий Верховною Радою і підписаний президентом законпро припиненнядіїДоговорупродружбу,співробітництво і партнерствозРосієюопублікованийвпарламентській газеті"ГолосУкраїни".

Реклама

Рішенняпарламентуза президентським закономпередбачає:

  • припинитиз 1 квітня2019року діюДоговорупродружбу,співробітництво і партнерствоміжУкраїноюіРосієювід 31 травня 1997року іратифікованого ВерховноюРадою 14січня1998року;
  • припиненнядіїДоговорузвільняєУкраїнувідбудь-якогозобов'язанняпойоговиконаннюіне впливаєнаправа,зобов'язанняабоправове становищеУкраїни,що виникливрезультатівиконаннязазначеногоДоговорудо припиненняйогодії,відповідно до статті70Віденськоїконвенціїпро правоміжнароднихдоговорів.

Теперцейзаконвступаєвсилу наступного дняпісляйогоофіційногоопублікування.

Нагадаємо, 21 вересня Київ офіційноповідомивРосіїпронепродовженняДоговорупро дружбу. Міністерствозакордонних справнаправилодо Москвивідповіднуноту,вякійМЗСдетальноаргументувалопорушенняРосіїпо всіх положенняхдокумента.

В тренді
Пригрозив звільненням: Шмигаль різко відповів Кличку через локдаун

6 грудня Рада остаточноприпиниладію Договору. Депутатихотілибільше-розривувсіхдвосторонніхдоговорівз країною-агресором,розривудипломатичнихвідносин,закриттякордонудляросіян,алеобійшлося"малою кров'ю".

Реклама

В свою чергу в Кремлі цинічно відреагувалинаприпиненняДоговорупродружбу.Прес-секретарпрезидентаРФДмитроПєсковраптомзгадавпро те,щоукраїнцівіросіянпов'язуютьузиродиннихібратськихвідносин.


Договірпродружбу,співробітництво і партнерствоміж Україною і РосійськоюФедерацієюіУкраїною(т.зв.Великийдоговір),вякомузакріплювавсяпринципстратегічногопартнерства,визнаннянепорушностііснуючихкордонів,повагитериторіальноїцілісностітавзаємноїзобов'язанняне використовуватисвоютериторіюна шкоду безпеціодин одного,бувпідписанийв1997 році.У 2008 роціугода булаавтоматично продовженана10років.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти