Порошенко прибув на Об'єднавчий собор і поспілкувався з віруючими біля стін Софії, фото

15 грудня 2018, 11:22

Глава держави є почесним гостем найважливішого заходу

Реклама

ПередпочаткомОб'єднавчогособоруукраїнськихправославнихцерковіобранняпредстоятеляпомісноїцерквивстінахСофіїКиївської,внайдавнішийхрамУкраїниприбувпочеснийгість-президентПетроПорошенко.Післянетривалогоспілкуваннязприсутніми,вінпроїхавнатериторіюнаціональногозаповідника.

Нагадаємо, таємнеголосуваннязапредстоятеляпройдевдва тури. Спочаткубудерейтинговеголосування.До другого турувийдутьтрикандидати, що набралинайбільшу кількість голосівучасниківсобору,ісереднихбудеобранийпредстоятель.

Такимчином,зберігаєтьсяінтрига,аджецеробитьреальнимвисуненняне тількимитрополитаКиївськогопатріархатуЕпіфанія,якогов четверпідтримавсоборКиївськогопатріархату,алеімитрополитаМихайла,якогонасоборіпідтримала меншість.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну
Реклама

Раніше повідомлялося, що в Об'єднавчомусоборівізьмуть участь192представникицерков.Так,відУПЦКиївськогопатріархатуприбудуть126 осіб,середних-42архієреяі84супроводжуючих(поодномусвященикуізвичайній людинінаархієрея).ВідУПЦМосковськогопатріархатупідтвердилиучасть30 осіб-десятьєпископіві20супроводжуючих.

Журналістів не пустять на засідання Собору.На початкузаходувідбудетьсятрансляціяспільноїмолитвиієрархівівітальногослова.Крімтого,вказується,щороботадронівврайоніпроведенняСоборучерез заходибезпекибуденеможливою.

Більше читайте в спецтемі сайту "Сегодня": "Об'єднавчийсоборукраїнськихправославнихцерков:головніподробиці,фотоівідео".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти