Новий прем'єр Польщі зробив заяву по Україні

9 грудня 2017, 11:38

Моравецький розповів, з якої позиції Варшаві необхідно будувати відносини з Києвом

Новый премьер Польши Матеуш Моравецький в перший же день затвердження на посаді глави кабінету міністрів Польщі заявив, що відносини з Україною необхідно будувати на історичній правді, передає "112 Україна" з посиланням на польські ЗМІ.

Якповідомляється,прицьомуМоравецькийзаявив,щоне можназабуватипро такіподії,як "геноцид на Волині".
Такожпрем'єрторкнувсяпитаннябіженцівімігрантіввЄвропі.Зайогословами,Польща,"приймаючиукраїнськихбіженців,допомагаєрозвантажитинапругунасхідномуфланзіЄвросоюзу".

"Однак, Європейська Комісія цього не помічає, тому, ми будемо звертати нашим партнерам на це увагу", - сказав він.
Реклама

Новийпрем'єрпідкреслив,щоПольщавважає,щорішенняприйматичи не прийматибіженців-цеїївласнапрерогатива,ідодав,щоПольщаприйняладужебагатобіженцівзУкраїни.

В тренді
Порошенка викрили в скуповуванні антикваріату через офшори. У його партії все спростували

Раніше повідомлялося, що Беата Шидло пішла у відставку з поста прем'єр-міністра Польщі.  Відповіднодо польського законодавства,прем'єр-міністракраїнипризначаєпрезидент.Шидлосталапрем'єромПольщівкінці2015 року,коливиборивиграла"Правоісправедливість",іпрезидентАнджейДудадоручивїйсформуватиуряд.

У четвер, 8грудня,всейміПольщівідбувся розглядпитанняпро винесеннявотумунедовіриурядуна чолізШидло.Депутатибільшістюголосівпроголосувалипротивотумунедовіри.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти