Нові заяви Порошенка і Путіна і гучне затримання Рубана: головні новини тижня

10 березня 2018, 09:13

Серед іншого були озвучені важливі заяви щодо розміщення миротворців на Донбасі

Звітний тижденьзапам'ятався,перш за все,гучнимизаявамипрезидентівУкраїниіРосіїПетраПорошенкатаВолодимираПутіна,атакожгучнимзатриманнямкерівникаЦентрузвільненняполоненихВолодимираРубана.

Заяви Порошенка

ПрезидентУкраїнивінтерв'юбританськомувиданнюFinancial Timesзвернувсядо свогоросійського колеги Володимира Путіназ вимогою вивести війська з України. Главадержавитакожзазначив,що,незважаючинаросійськупропаганду,санкціїпротиРФпрацюють,івважаєнеправдою,щоРосіяживещасливо.
Такожврамкахцьогоінтерв'юглавадержавивказавназагрозуможливоговтручання Росії в українські вибори. Вінзазначив,щоРосіявикористовуєтакож"величезнуарміюпровокаторівіагентіввсоціальнихмережах".
Назустрічізміністромзакордонних справФінляндіїТімоСойніПорошенко закликав міжнародне співтовариство не визнавати російські вибори в окупованому Криму. Президентзакликавміжнароднихпартнерів невідправлятиспостерігачіввокупованийКримнавиборипрезидентаРФ.

Вінтерв'юукраїнськимтелеканаламПорошенковисловиввпевненість,що"Газпром" виплатить все до копійки Україні за рішеннямСтокгольмськогоарбітражуу справіпро постачаннягазу.
Реклама

Заяви Путіна

Російськийлідервінтерв'юдлядокументальногофільму"Світопорядок-2018"зробивнову заяву по Донбасу. Вінчерговийразсказав,щотамнемаєросійськихвійськізакликавдуматипро шляхиврегулюванняконфлікту,а непро те,звідкиубойовиківберетьсяозброєння.
ТакожбулинаведенісловаПутіна,девінзвинувачує США в поваленні Януковича. Зайогословами,американціпричетнідо усуненняекс-президентавідвладивлютому2014року під часподійнаМайдані.Вінвказавна"найбільш кричущийвипадокобману"з бокуСША.

Говорячи про анексію Криму Путін заявив, що був впевнений у введенні санкцій против Росії. Російськомупрезидентуздається,щоРФспровокувалинапастинаУкраїну.

Нові заяви по миротворцях на Донбасі

СпецпредставникСШАпоУкраїніКуртВолкерзаявив,що місія ООН за півроку може створити умови для виборів на Донбасі. Вінпідкреслив,щоВашингтонпропонуєповноціннумісіюООНнасходіУкраїни,аРосіяповиннапітизокупованихтериторійіт.зв."ЛНР"і"ДНР"повиннібутирозформовані.

В тренді
Зеленський змінив апарат РНБО – подробиці
Міністрзакордонних справУкраїниПавлоКлімкінзустрівсявКиєвізміністромзакордонних справФінляндіїТімоСойні.За результатамизустрічісталовідомо,щоФінляндія готова відтправити миротворців на Донбас. ЗасловамиглавиМЗСУкраїни,заразнеобхіднотиснутинаРосіюзметою,щобцебуласправжнямиротворчаоперація.
Реклама

В свою чергу в Кремлі озвучили головну умову для розміщення миротворців на Донбасі. Москва непротивведення"блакитнихкасок"вУкраїні,алевимагаєвиконанняоднієї умови-переговорівКиєвазбойовикамиз цього питання.

Затримання Рубана

8березня сталовідомо,щонаконтрольномупунктів'їздуівиїзду"Майорськ"наДонбасібув затриманий керівник Центру звільнення полонених Володимир Рубан. Яквиявилося,за інформацієюсиловиків,затриманийнібитопланувавсеріютерактів,зокремавибухивКиєвіівбивстводепутатів,чиновників,втомучисліікерівництвакраїни.

Після затримання глава СБУ Василь Грицак розкрив подробиці про величезний арсенал зброї і боєприпасів, якіперевозивРубанзОРДЛОнапідконтрольнуКиєвутериторію.Врезультаті9березня судзаарештувавВолодимираРубанабезправазастави.Вінотримавдвамісяці утриманняпідвартою.

Пізніше з'явилися оперативні відео і фото спецоперації СБУ, наяких зображенийвилученийуРубанаарсенал.Оперативникиспецслужбизафіксували,що"одинзвідомихгромадськихдіячіввзмовізватажкамитакзваної"ДНР"систематичновивозивзброюібоєприпасинапідконтрольнуукраїнськійвладітериторію".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти