Нова Конституція врятує Україну від федералізації – Порошенко

3 липня 2014, 13:57

За словами президента, від прийняття змін до Конституції, які він пропонує, залежить мир у державі

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкозакликав депутатівневідкладноприйняти змінидо Конституції.

"Запропоновананамидецентралізаціязвірена зєвропейськимдосвідом.Це іє протиотрутапроти федералізації,потужнавакцинапроти неї.Українабула,є і будеунітарною державою,і цейосновоположнийпринципзалишаєтьсянепорушним,недоторканним,нетлінним",- сказавПорошенко,представляючи впарламентісвій проект зміндо Конституції.

За словамипрезидента,від прийняттязмін до Конституції,які він пропонує,залежить миру державі.

"Зміни до Конституції,яківносятьсясьогоднінаваш розгляд- це теманабагатоширше,ніжпростодержавний устрій,формаправління чибалансміж гілками влади.Це відповідь на питання,бути чи небути єдиною,соборною,неподільноюУкраїні.Цепитаннявійни і миру,який впершегостро стоїтьв українськійісторії",- підкресливпрезидент,додавши,що децентралізаціявлади єчастиною йогомирногоплануз врегулювання ситуаціїнасходіУкраїни.

"Ми неможемозволікатиз прийняттямцього рішення.У наснемає ніправа,ні можливостівідкладати це питаннянамісяць,два длядовгих розмов",- резюмувавПорошенко.

Говорячипро пропонованудецентралізації влади,президентзазначив,що зміни до Конституціївцій частині невідіб'ютьсяна можливостяхглави державизабезпечувати захистправі свобод українців,так само як ітериторіальнуцілісність країни.

"Я небачу нічогонегативногой небезпечногов тому,що впершепрезидентне бореться задодаткову владудлясебе,оскільки на сьогоднішнійденьпрезидентїїмає",- заявивПорошенко.

Як відомо,ВерховнаРада вчетверприступиладо розгляду питанняпро президентський законопроектпро внесеннязмін до КонституціїУкраїни
.

Реклама

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти