Невзоров: росіяни завжди відрізнялися щедрістю на солдатське м'ясо

24 червня 2016, 06:38

Відомий російський журналіст прокоментував "найтрагічнішу подію в російській історії" і агресію РФ проти України

Відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров прокоментував "найтрагічнішу подію в російській історії", що стосується 22 червня 1941 року і поведінки Йосипа Сталіна в перші дні війни. Відзначимо, з моменту нападу Німеччини Сталін замкнувся і не брав ніякої участі у вирішенні державних справ. Саме тому по радіо замість нього виступив Молотов, який повідомив, що "радянський уряд і його глава товариш Сталін" доручили зробити йому повідомлення про початок війни.

Реклама

"Стільки брехні, скільки накопичилося на тему Другої світової війни, вже жоден найталановитіший і блискучий історик <...> не зможе розгребти. І та найгіркіша правда, яка зараз так небажана в Росії про Другу світову війну, і з якої ця Друга світова війна складається – не є дуже схвальною для нації, з моєї точки зору. Тому що ось це нескінченне "козиряння" величезними втратами, це, по суті справи, визнання всього лише того, що військове керівництво було виключно бездарним і з винятковою легкістю будувало з солдатських трупів гори, замки, викладувало ними долини. Ось ця ось щедрість на солдатське м'ясо і кров, якою завжди відрізнялися російське <...> і політичне керівництво. І втрати пояснюються, ось ця жахливість втрат, надлишкова жахливість втрат, що перетворює, по суті, цю перемогу в піррову (перемога, яка коштувала таких жертв, що рівносильна поразці. – ред.), вона, загалом, зводить нанівець дуже багато", – заявив Невзоров в радіо-ефірі "Ехо Москви".

На питання про те, як він розцінює розпад Радянського Союзу і те, що з'явилося замість цього в Росії, Невзоров відповів, що оцінює це як природний продукт розпаду. "Я не дуже розумію, чому, наприклад, держпропаганда і сучасна сьогоднішня ідеологія змушують мене обирати між різними шматками моєї колишньої батьківщини і визначати – хто з цих шматків більш правий в своїй агресії одна проти одної. Права Росія в своїй агресії проти України або інші республіки, які пішли з цього Союзу, чи мають вони право бути такими, які вони зараз є, ось, мабуть, тільки це", – зазначив він.

І на репліку про те, що влада РФ заперечує факт агресії, додав, що неважливо, що вони заперечують. "Ми ще ніколи не бачили людожерів, які б називали себе людоїдами. Вони завжди придумують для себе якісь красиві найменування", – заявив Невзоров.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити

Нагадаємо, раніше Невзоров звернувся до влади РФ: чеченці здадуться ангелами порівняно з кримськими татарами.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти