Безглузді заяви Путіна і кривавий теракт в Керчі: головні новини тижня

20 жовтня 2018 9:00

А тим часом Рада не змогла позбавити недоторканності двох опозиціонерів, але зробила крок до прийняття бюджету-2019

Українанацьому тижніпотряслиновиниз окупованоїКерчі,дестався страшнийтерактвполітехнічномуколеджі,атакожздивувалидивнізаявиросійськогопрезидентаВолодимираПутіна.

Реклама

Теракт в Керчі

17 жовтня,вденьстудентКерченськогополітехнічногоколеджувідкривстрілянинувнавчальномузакладі,післячогонаклав на себе руки.Врезультатістріляниниівибухузагинули21осіб,більшість-студентиколеджу.11жертвбулинеповнолітніми.В той же час очевидці говорять, що він був не один, і було чути автоматні черги з кількох точок.

Як стало відомо, "керченським стрілком" виявився студент 4-го курсу "політеху" 18-річний Владислав Росляков.Відзначається,щовінбувдужезамкнутим,майженізким неспілкувавсяідавнопішовзсоцмереж.Цікавивсяманіяками.Таккажутьйогоодногрупники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

В той же час зазначимо, що в Україні підозрюють саме Росію в скоєнні теракту, як це вже було в Беслані, Москві та інших містах. Москвамогласпровокуватимасовевбивстводля"розгортаннясправжньоготерорувКриму",вважаєпершийвіце-спікерВерховноїРадиІринаГеращенко.

Реклама

Що відбувалося у Верховній Раді

У вівторокпарламенттакіне змігзнятидепутатськунедоторканністьідозволитипритягнути до кримінальноївідповідальностідвохнардепів-ОлександраВілкулатаДмитраКолесникова.Переддепутатамивиступавгенпрокуроріозвучивсвоїдоводи,алепарламентаріїне підтрималийого подання.

Затев четвердепутатиприйняликількаважливихрішень.Так,РадапередалавкористуванняВселенськогопатріархатуАндріївську церкву.ТеперКонстантинопольськацерквазможездійснюватисвоїбогослужіння,релігійніобряди,церемоніїтапроцесії.ЦяініціативабулазапропонованапрезидентомУкраїниіузгодженазпредставникамиУкраїнськоїцеркви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Також парламент ввів уголовную ответственность за незаконний перетин держкордону. Згідно з текстомзаконопроекту,перетиндержкордонудлянанесенняшкодиінтересамдержавиабоособою, якійзаборонено в'їзднатериторіюУкраїни,представникамисиловихорганівдержави-агресорабудь-якимшляхомпоза пунктомпропускубудутькаратисяпозбавленням волінастрокдо3років.

Среди главных достижений на этой пленарной неделе прийняття Радою бюджету-2019 в першому читанні. Цього рокудепутатиподалипропозиційдобюджетунадодаткових2,2 трлнгривеньвитрат,притому,щопонад трильйонгривеньстановлятьсумарнівитратидержбюджету-2019за проектомКабміну.

Реклама

Дивні заяви Путіна

ПрезидентРФвиступавнацьому тижніназасіданніМіжнародногодискусійногоклубу"Валдай".Чеснокажучи,нацейразвінздивувавбагатьохсвоїмивисловлюваннями.Так,наприклад,кажучипро анексіюКримувінпроговорився,щоРосія"схапала"уУкраїнишматоктериторії.

"Крим-ценаше.Нашечому?Чи не тому,щомиприйшлиіщосьсхапали.Тутжеувсіхдемократія.Щотакедемократія?Цевладанароду.Вонаякперевіряється?За допомогоюреферендумів,виборівітакдалі.ЛюдиприйшлинареферендумвКримуіпроголосували-хочемобути:а)незалежними,наступнимкроком-хочемобутивскладіРосійськоїФедерації",-сказавПутін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Також Путін вибухнув черговими "страшилками" по Україні.Вінстверджує,щоєвропейськіпартнеринаполягалина"жорсткомуваріантівтягуванняУкраїни"васоціаціюзЄСі"розкрили"українськіринки.На його думку,американцінаповнюютьУкраїниГМОтаможутьвивестивесьчорнозем.

Аленайбільш епічнимвисловлюваннямсталислова про ядерну війну, що росіяни потраплять до раю.Вмережііпосейденьне вщухаєістерикачерез ційогослова.На його думку,якщопочнетьсяядернавійна,тознищеніросіянипотраплятьврай,адже важаєсвоїхспіввітчизниківмучениками,аосьворогибанально"здохнуть".

Заява Держдуми РФ по Україні

Реклама

Державна Дума Росії прийняла "гнівну" заяву по Україні, висловившиневдоволеннязмінамивцерковній сфері,зокремаотриманняавтокефаліїУкраїнською православною церквоювідВселенськогопатріархату,атакожприйняттямдеякихзаконівВерховною Радою.Уросійськомупарламентіценазвали"загостреннямситуаціївУкраїні".ТрадиційнозвинуватиливневиконанніМінськихугод,хочасамаМосквизачотири рокивійни недотримуваласяніякихдомовленостейповрегулюваннюконфлікту.

В свою чергу секретар РНБО Олександр ТурчиновназвавзаявуДерждумисвідченнямнеадекватноїагресивностіібоягузтваросійськоїполітичноїеліти.На його думку,погрози російськоїполітичноїелітиУкраїни-церуйнуваннянадійРФнаможливуперемогупроросійськихсилнапрезидентськихіпарламентськихвиборах,яківідбудутьсяв 2019 роцівнашійкраїні.

Усвоючергуміністрзакордонних справУкраїниПавлоКлімкінназвавпропагандоюзаявуросійськогопарламенту.Зайогословами,значначастинаРосіїживевпаралельнійреальності.

"ЯкщоякийсьінопланетянинприбуваєнаЗемлю,нічого незнаєі перше,щочитає,-цезаяваДерждуми,товониможутьподумати,щоце неРосіяокупувалачастинуУкраїни,анасправдіУкраїнаокупувалачастинуРосії,щоцемиорганізовуємотерористичніатакивРосії,постачаємо тудирегулярніукраїнськівійська,зброю,найманців,звичайно,тримаємодесяткиполітичнихв'язнівізаручників,вбиваємолюдейвідСолсберідоСирії",-зазначивКлімкін.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти