Настають важкі часи: Порошенко прокоментував головування Румунії в Раді ЄС

1 січня 2019, 14:19

Нинішній рік стане багато в чому визначальним для долі Європейського Союзу та боротьби з російською агресією

Президент України Петро Порошенко привітав Румунію з початком головування в Раді Європейського Союзу. Про це він написав у Facebook.

Глава української держави зазначив, що перед румунами буде стояти ряд складних питань, в тому числі і російська агресія проти України.

"Вітаю Румунію з початком першого в історії країни головування в Раді Європейського Союзу. Вірю, що амбітність і відповідальність наших румунських партнерів допоможе Європейському Союзу пройти через один з найскладніших періодів свого існування, пов'язаного з посиленням російської конфронтації з Заходом,"Брексітом", виборами в Європарламент і російською агресією проти України", - написав Порошенко
.

Реклама

1546344834.4238

Усвоючергуміністрзакордонних справПавлоКлімкінтакожпривітавсусіднюкраїну.

"ВітаюрумунськихдрузівзпочаткомголовуваннявЄС.Бажаюїмуспіху.Наїхголовуванняприпадаєбагатовикликівіне тількиєвропейськоговибору.Працюєморазом",-написаввінуTwitter.

В тренді
На війну зможуть відправити і без мобілізації: Зеленський підписав закон

1546344843.4384

Реклама

Як повідомлялося, РадуЄСвпершеочолила Румунія. ГоловуванняРумуніївідбудетьсяу вирішальниймоментдлямайбутньогоЄвропейськогосоюзу,щовідзначаєісамеєвропейськекерівництво.УрозпалрумунськогоголовуванняСполученеКоролівствопокине30березня2019року ЄвропейськийСоюз.

Відзначимо,щозсьогоднішньогоднязмінивсяі"головний"віншій важливійєвропейській організації.З 1 січняСловаччинапочала головувативОБСЄ.Яківминуломуроцііталійці,словакипообіцялидопомогтиу врегулюваннікризинаДонбасі. Глава словацькогоМЗСМирославЛайчааквжезробивпершу заявупо Україні.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти