Насірова відвезли в невідомому напрямку

4 березня 2017, 18:40

Чиновник покинув територію Інституту кардіології в оточенні співробітників спецназу НАБУ

ГлавуДержавноїфіскальноїслужби(ДФС)РоманаНасіровавсуботуввечерівкареті"швидкоїдопомоги"вивезлизтериторіїІнститутукардіологіїім.академікаСтражеска.

Близько18.05суботивоточенніспівробітниківспецназуНаціональногоантикорупційногобюроУкраїниНасірованакаталцівивезлизбудівліінститутуіпомістилив"швидку"ібезкоментаріввідвезливневідомомунапрямку.

Реклама

Нагадаємо, 2 березняРомануНасіровувручилипідозру.Під часцьогойомусталопогано.Засловамиадвокатів, підозру було вручено, коли глава ДФС був без свідомості, що є незаконним.

Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем і розкраданні державних коштів на суму більш ніж 2 млрд грнСлідство вважає,щоНасіров,діючивінтересахдепутатаОнищенка,врамках"газової справи"безпідставнонадававрядупідприємствможливістьподатковихзобов'язаньврозстрочку.

Вчора, 3 березня, КабмінвідсторонивНасіроваз посадиголовиДФС,поклавши обов'язкиглавивідомстванав.о.головиДФСМирославаПродана.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

4 березня Насірова перевезли з "Феофанії" в Інститут кардіології ім. Стражеска для підтвердженняабоспростуванняйогостануздоров'я.Однак,за словамиадвоката Насірова, лікарі не змогли встановити діагноз чиновнику.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти