Насіров заявив, що знову очолює Державну фіскальну службу

28 грудня 2018, 14:25

За словами Насірова, для поновлення його на посаді рішення уряду не потрібне

Роман Насіров заявив, що з 27 грудня знову обіймає посаду голови Державної фіскальної служби. Про це він заявив у себе в Facebook.

"З 27 грудня 2018 роки я на законних підставах займаю посаду голови ДФС України. Конституцією і законами України встановлено, що рішення суду є обов'язковим до виконання. Рішенням суду я поновлений на посаді голови ДФС України ... Будь-які посилання окремих осіб про те, що для відновлення мене на посаді необхідно розпорядження Кабінету міністрів України є неправомірними", - написав він.

Насиров підкреслив, що рішенням суду було скасовано розпорядження Кабміну про його звільнення.

"При цьому суд не зобов'язував ні Кабінет міністрів України, ні будь-який інший державний орган приймати на моє поновлення будь-які дії, в тому числі приймати розпорядження про моє поновлення, оскільки суд своїм рішенням вже поновив мене на посаді голови ДФС", - додав він.

Раніше прес-секретар ДФС Наталія Непряхіна заявила, що видання наказу про виконання рішення Окружного адміністративного суду м.Києва від 11 грудня 2018 року про
поновленняРоманаНасірованапосаді главиДержавноїфіскальноїслужби,підписаногосамимНасіровим,єнеправомірним

Реклама

Ранішев четверрядЗМІопублікуваликопіюнаказуДФСбезномеразапідписомНасіровапро те,щовінприступивдо здійсненняповноваженьнапосадіглавиДФСз27 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо,Окружнийадміністративний суд Києва 11грудня поновивна посадіголовиДержавноїфіскальноїслужбиУкраїниРоманаНасірова

Головуючау справіпро звільненняРоманаНасировасуддяОкружногоадміністративногосудуКиєваНаталіяКлименчукпоясниламотиви рішення судупро скасуваннярозпорядженняКабмінупро звільненняНасіровазпосади головиДержавноїфіскальної служби

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

Зокремавоназазначила,щорішенняпро звільненняНасіровагрунтувалосявиключнонайогоможливому подвійному громадянстві.

Реклама

Кабінет міністрівУкраїнибудеоскаржувати решенняпропоновлення на посадіголовиДержавноїфіскальноїслужбиРоманаНасірова.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти