Насіров вимагає мільйон гривень від лікаря, який давав свідчення про його здоров'я

19 грудня 2018, 13:52

НАБУ зверталося в Інститут кардіології з проханням здійснити обстеження стану здоров'я Насірова

Нещодавно поновлений на посаді глава Державної фіскальної Служби Роман Насіров вимагає черга суд 1 млн грн відшкодування від кардіолога, який на прохання НАБУ давав свідчення про стан його здоров'я. Про це в Facebook повідомила міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун.

"Мені повідомили, що сьогодні о 13:00 в Шевченківському суді міста Києва розглядатимуть справу лікаря, що свідчив у кримінальному провадженні Романа Насірова. Лікар – Максим Соколов, інтервенційний кардіолог, який працює в Інституті кардіології ім. Академіка М.Д.Стражеско", – написала Супрун
.

Реклама

1545220395.1634

Вонаповідомила,щоНАБУзверталосявІнституткардіологіїзпроханнямздійснитиобстеженнястануздоров'яР.Насірова.АпізнішекардіологМ. Соколоваякголовакомісіїдававсвідченнявсудіу справіглави ДФС.

"Перебуваючипідприсягоюівідповідаючинапитаннясудді,вінозвучивфактипро станздоров'яНасірова.Насіровподавцивільнийпозовдо суду,томущоціданіоголосилибезйогодозволу.ПаралельноадвокатиНасіроваподаливполіціюзаявупропорушення кримінальноїсправиз тієї ж причини.УсудівідлікаряНасіроввимагає1 млнгрнвідшкодування",-написалаСупрун.

Заїїсловами,Київськийокружнийадміністративнийсудужевиніс рішення поновитипідозрюваноговкорупційнихзлочинахНасірована посадіглавиДФСУкраїни.

Реклама

"Аполікарю, що свідчивзгідно з чинним законодавством,даліпроходитьсудовий розглядіможебутивинесенийвироквиплатитивеличезнусумуособі,яка підозрюєтьсяврозкраданнімільярдівкоштівплатників податків",-зазначиламіністр.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо,Окружнийадміністративний суд Києва 11грудняпоновивна посадіголовиДержавноїфіскальноїслужбиУкраїниРоманаНасірова.

Головуючау справіпро звільненняРоманаНасіровасуддяОкружногоадміністративногосудуКиєваНаталіяКлименчукпоясниламотиви рішення судупро скасуваннярозпорядженняКабмінупро звільненняНасіровазпосади головиДержавноїфіскальної служби

Зокремавоназазначила,щорішенняпро звільненняНасіровагрунтувалосявиключнонайогоможливому подвійному громадянстві.

Кабінет міністрівУкраїнибудеоскаржуватирішенняпропоновлення на посадіголовиДержавноїфіскальноїслужбиРоманаНасірова.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти