Наших громадян вбили особи, які контролюються РФ, зі зброї, що надійшла з РФ – прем'єр-мініст Австралії

19 липня 2014, 20:34

Відбулася телефонна розмова Порошенка і Ебботта

У ходітелефонної розмови зПетромПорошенком прем'єр-міністр АвстраліїТоніЕбботтсказав,щоАвстраліяпрореагуваланавбивство своїхгромадянособами,якіконтролюютьсяРосією,з території,контрольованоїРосією, ізі зброї,що надійшлаз Росії.Він підкреслив,що для нього це- питаннясправедливості.ТаквідповівЕбботтнасловаподякиПорошенказа підтримку,атакож за "сильну позиціюнаостанньомуекстреномузасіданні РадиБезпекиООН".Про це повідомляєпрес-службаглави держави.

ПрезидентПорошенковисловив стурбованість тим,що проросійськітерористиперешкоджаютьслідчим діямнамісці катастрофиі знищуютьдокази своєїпровини.ПрицьомуУкраїнаробитьвсе для проведеннярозслідування за участюміжнародних фахівців.ПетроПорошенкотакож запросивАвстралію доучасті в розслідуванніпід егідоюІСАО.

Прем'єрЕбботтзапропонував надіслативУкраїнууповноваженогопредставникаАвстраліїдлякоординації тасприяннянамісці.ТакожТоніЕбботтвисловив подякуПетруПорошенку і зазначив, щовін дужевисокоцінує все,щопрезидентУкраїниробить уцих надзвичайноскладних обставинах,передаєпрес-служба.

ПрезидентПорошенкоподякував заготовність сприятиі заявив:"Така величезнасвітовапідтримка додаєнамсил.Правда нанашому боці,тому що ми за мирізадемократію".

Главаукраїнської державизакликавАвстраліювизнатитерористичнимиорганізаціямитакзвані "ДНР" і "ЛНР" і повідомив,щоУкраїнаготує відповідніюридичнідокази.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти