"Народний фронт" зробив жорстку заяву: Не допустить сумнівні сценарії і небезпечні домовленості з ворогом

22 квітня 2019, 14:06

Партія стоятиме на сторожі від будь-яких спроб реваншу і капітуляції, каже Бурбак

Перед новим президентом стоїть велика відповідальність за країну, а серед основних завдань – повернення окупованих територій і захист України від російської збройної агресії.

Реклама

Про це на погоджувальній раді заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Сфера відповідальності президента чітко прописана в Конституції – безпека, армія, захист прав і свобод, зовнішня політика. Президент зобов'язаний дотримуватися Основного закону", – підкреслив керівник фракції.

"У Конституції чітко зазначено, що наша мета – НАТО і Європейський Союз. Така воля українського народу. Ніхто не зможе змінити курс України в НАТО і ЄС, курс на національне відродження. Підкреслюю, навіть не варто робити таких спроб. Ті, хто хотів розгорнути нашу державу в інший бік, зараз ховаються за межами України. Це наука для всіх, хто побажає діяти всупереч волі українського народу", – зазначив Бурбак.

"Зазначу, що ключове завдання новообраного президента – повернення окупованих територій України та захист України від російської збройної агресії. Це складне й одночасно найважливіше завдання. Хочу відразу зазначити, що" Народний фронт "не допустить сумнівні сценарії і небезпечні домовленості з ворогом України. В спілкуванні з Кремлем кожне слово, не те, що дія, має колосальну вагу. "Народний фронт" стоятиме на сторожі від будь-яких спроб реваншу і капітуляції. Ми за будь-яких обставин захистимо всі досягнення України, які далися українському народові ціною поту і крові", – підкреслив очільник фракції.

Він також нагадав, що восени відбудуться чергові парламентські вибори, від яких залежатиме якість нової парламентської більшості й новий уряд.

"Від виборів до Верховної Ради залежатиме, чи продовжимо ми шлях в НАТО і ЄС, чи будемо ми і надалі зміцнювати національну державу", – зазначив Бурбак.

"Не менш важливим буде конструктивна співпраця новообраного президента з парламентом, коаліцією та чинним урядом в ці півроку до виборів Верховної Ради. Вже незабаром новий глава держави повинен заявити про свій порядок денний. Про те, як президент, уряд і парламент будуть разом працювати і вести країну до успіху", – підкреслив Бурбак, зазначивши, що парламент повинен почути про порядок денний нового президента.

Реклама

"Ми повинні почути про кроки нового президента України в перші 100 днів, в перший рік і на весь термін. Зараз Україна як ніколи потребує чесності і реалізму", – підкреслив керівник фракції.

"Новообраний президент повинен знайти в собі сили звернутися і до тих виборців, які проголосували за його опонента. Він повинен довести, що посада глави української держави – це вболівання за долю всієї країни, її минуле і майбутнє", – резюмував Бурбак.

В "Народному фронті" розповіли, чого досягли з президентом Порошенком за п'ять років .

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти