"Народний фронт" очікує від президента економічну програму і програму співпраці з МВФ

28 травня 2019 12:02

Влада повинна професійними рішеннями запобігати банкрутству країни, а не провокувати дефолтні стани

"Народний фронт" спільно з нашим лідером звертається до президента Зеленського із закликом сформувати свою економічну програму і програму співпраці з Міжнародним валютним фондом", - заявив з трибуни парламенту керівник фракції Максим Бурбак.

Реклама

Керівник фракції зазначив, зокрема, що розмови про дефолт в Україні неприпустимі.

"Зараз 2019 й рік. Рік, коли економіка демонструє позитивну динаміку. П'ять років тому банда Януковича пограбувала країну і блиснула п'ятами в напрямку Ростова. Росія напала на Україну, окупувала Крим і запалила вогнем схід України. Ось коли країна стояла на межі дефолту! У 2014-му прем'єр-міністр Арсеній Яценюк зробив свою відому заяву: "Аргентина оголосила дефолт. Україна його не оголосила і не оголосить!". Тоді на казначейських рахунках було 108 000 гривень, 73 мільярдів доларів боргів, які дісталися Арсенію Яценюку від попередніх прем'єрів. Коли Яценюк пішов з посади, то залишив у казні 90 млрд гривень і зменшені борги на 7 млд доларів. Прем'єр провів реструктуризацію, списав частину боргів і зупинив дефолт", – зазначив керівник фракції.

Він заявив, що влада повинна професійними рішеннями запобігати банкрутству країни, а не провокувати дефолтні стани.

Тому, за словами Максима Бурбака, "Народний фронт" звертається до Президента Зеленського із закликом сформувати свою економічну програму і програму співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Реклама

"Що ми маємо сьогодні? Неконституційний указ про розпуск парламенту. Уряд у відставці. Програма співпраці з МВФ де-факто зупинена. І нова програма може з'явитися тільки після неконституційних дострокових виборів і формування нового Кабінету Міністрів України. А це, в кращому випадку, наприкінці 2019 року.

Не пропусти!
Швеція – Словаччина: онлайн-трансляція матчу Євро-2020
Ісак vs Гамшик, Швеція vs Словаччина

"Народний фронт" запитує команду новообраного Президента: "Як ви збираєтеся забезпечувати зростання економіки і доходів українських громадян?".

Ми нагадуємо: разом з владними повноваженнями, печатками, портфелями і офісами приходить політична відповідальність за країну. Саме тому ми наполягаємо на поданні чіткої економічної програми стабільності та розвитку, розгорнутого плану посилення країни замість розмов про "дефолт", - резюмував Бурбак.

Нагадаємо,Арсеній Яценюк зазначав, що дефолт – це банкрутство України і кожного громадянина. Це не просто відмовитися від зобов'язань української держави: "Дефолт – це бездонне падіння курсу гривні. Дефолт – це інфляція більше 10 000 відсотків, як у 1990-х роках. Це – безробіття. це – клінічна смерть економіки".

Реклама

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна повинна сумлінно обслуговувати державний борг і не допускати дефолту, оскільки від нього постраждають, в першу чергу, пересічні громадяни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти