НАПК виявило кримінальні порушення в деклараціях дев'яти чиновників

30 жовтня 2018, 17:17

Агентство передало інформацію про порушення чиновників в поліцію

Національне агентство по запобіганню корупції виявило в деклараціях дев'яти чиновників з різних відомств ознаки кримінального злочину – виявили недостовірну інформацію, подану в деклараціях, повідомляє прес-служба агентства.

Під час перевірки своєчасності подання декларації в НАПК встановили, що сім посадових осіб не подали декларації за 2017 після звільнення, а одна людина – щорічну декларацію за цей же рік.

"Серед чиновників не дотримали вимоги закону колишні аудитор одного з відділів Нацбанку, завідувач сектором Державної казначейської служби, фахівці окружного адміністративного суду, територіальних органів Мін'юсту, Пенсійного фонду, командири відділень ДСНС. Також, за результатами перевірки декларацій слідчого територіального управління Нацполіції в Чернівецькій області, встановлені ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів", - йдеться в повідомленні
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Повідомляється,щовідповіднаінформаціябуланаправленапо данихособахвполіцію.

УНАПКдодали,щовсьогозпочатку2018рокуНацагентствонаправилодо правоохоронних органів83обгрунтованихвисновкипро неподаннядеклараціїпосадовимиособамита69-за недостовірнимивідомостямивдеклараціїнасумупонад250прожитковихмінімумівдляпрацездатнихосіб.

В тренді
На війну зможуть відправити і без мобілізації: Зеленський підписав закон

Нагадаємо, у квітні в Україні завершилось е-декларування за 2017 рік. УНацагентствіпояснили,щоосновнимипроблемамидлядекларантівсталивтратапаролівдоелектронно-цифрового підписуабозакінченняйоготерміну,несвоєчасназмінапоштової скринькизросійськоїнаіншідозволенівУкраїні,атакожграматичніпомилки.

У травні повідомлялося, що антикорупціонери провели проверку і виявили порушення в відомстві Реви. НАПКвнеслоприписпро порушеннявимогзаконодавстващодоетичної поведінки,запобіганняіврегулюванняконфліктуінтересівмініструсоціальноїполітикиУкраїниАндріюРеве.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти