НАПК виявило кримінальні порушення в деклараціях дев'яти чиновників

Агентство передало інформацію про порушення чиновників в поліцію

Національне агентство по запобіганню корупції виявило в деклараціях дев'яти чиновників з різних відомств ознаки кримінального злочину – виявили недостовірну інформацію, подану в деклараціях, повідомляє прес-служба агентства.

Під час перевірки своєчасності подання декларації в НАПК встановили, що сім посадових осіб не подали декларації за 2017 після звільнення, а одна людина – щорічну декларацію за цей же рік.

"Серед чиновників не дотримали вимоги закону колишні аудитор одного з відділів Нацбанку, завідувач сектором Державної казначейської служби, фахівці окружного адміністративного суду, територіальних органів Мін'юсту, Пенсійного фонду, командири відділень ДСНС. Також, за результатами перевірки декларацій слідчого територіального управління Нацполіції в Чернівецькій області, встановлені ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів", - йдеться в повідомленні
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Повідомляється,щовідповіднаінформаціябуланаправленапо данихособахвполіцію.

Реклама

УНАПКдодали,щовсьогозпочатку2018рокуНацагентствонаправилодо правоохоронних органів83обгрунтованихвисновкипро неподаннядеклараціїпосадовимиособамита69-за недостовірнимивідомостямивдеклараціїнасумупонад250прожитковихмінімумівдляпрацездатнихосіб.

Нагадаємо, у квітні в Україні завершилось е-декларування за 2017 рік. УНацагентствіпояснили,щоосновнимипроблемамидлядекларантівсталивтратапаролівдоелектронно-цифрового підписуабозакінченняйоготерміну,несвоєчасназмінапоштової скринькизросійськоїнаіншідозволенівУкраїні,атакожграматичніпомилки.

У травні повідомлялося, що антикорупціонери провели проверку і виявили порушення в відомстві Реви. НАПКвнеслоприписпро порушеннявимогзаконодавстващодоетичної поведінки,запобіганняіврегулюванняконфліктуінтересівмініструсоціальноїполітикиУкраїниАндріюРеве.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал
влада
Реклама
У тренді: влада
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Пряма трансляція
Опитування
Влада
Візит Зеленського до Байдена у Вашингтон
Докладніше
Комаровський в темі
Який тест на COVID-19 надійніший
Думка Комаровського
Читати статтю
АКТУАЛОЧКА
Збираєшся на пікнік?
Де краще купувати продукти
Хочу дізнатись
Кейт Вінслет для LA Times
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Серпень
Лайфхаки за календарем
Для батьків
Аптечка малюка у відпустці і дома
Зібрати
Сприятливі та небезпечні дні у серпні
Місячний календар на серпень
Що треба робити

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти