Наєв пояснив, чому Азов представляє для Росії особливий інтерес

12 січня 2019, 09:27

Захоплений Крим як і раніше не має надійного зв'язку з материковою частиною РФ

НезважаючинатимчасовезатишшянаДонбасі,Москва невідмовиласявідспробпробити  "сухопутний коридор" в окупований КримвздовжАзовськогоморяпотериторіїматериковоїУкраїни.

Реклама

Про цезаявивкомандувачОб'єднанихсилгенерал-лейтенантСергійНаєввінтерв'ю австрійськійгазетіWiener Zeitung,повідомляє Укрінформ.

"ЗаразворогдужеактивнийнасампереднаМаріупольськомунапрямкуіврайоніАзовськогоморя.АзовськеморедляРосіїпредставляєособливийінтерес,оскількиМосквабачитьтутможливістьдляподальшогопросуваннянаукраїнськутериторію.Іперш за всеМосквахочепробити"сухопутнийкоридор"вокупованийРосієюКримськийпівострів",-сказаввін.

В тренді
Якщо Путін захоче зустрітися в "ДНР" – що там чекає на Зеленського

За словами Наєв, ситуацію на передовій можна охарактеризувати як "стабільну і контрольовану".

"Російські окупаційні війська поки не наступають, але це не означає, що вони припинили свої спроби провокувати подальший конфлікт", - заявив він.

Командувач Об'єднаними силами підкреслив, що українська сторона чітко дотримується Мінських домовленостей і, перш за все, режиму припинення вогню. У той же час, противник завжди використовує перемир'я для перегрупування військ і здійснення нових провокацій – "це можуть підтвердити не тільки наші солдати, а й міжнародні спостерігачі".

На його переконання, існує тільки один спосіб, щоб змусити окупантів дотримуватися режиму припинення вогню: "Нам потрібна чітка позиція міжнародної спільноти щодо засудження агресивних дій Росії. Нам потрібна також максимально можлива публічність і інформування про постійне порушення режиму припинення вогню з російської сторони в міжнародних ЗМІ і подальші жорсткі санкції проти держави-агресора Росії. Керівництво так званих "псевдореспублік" повністю залежить від Кремля, і тільки Москва здатна припинити конфлікт на Донбасі ".

Раніше сайт "Сегодня" повідомляв про нарощування Росією військової потужності в Криму. На півострів
перекинутіпонад 100бойовихлітаківнових типів .

Нагадаємо,ранішевкоментарісайту"Сегодня"військовийекспертМихайлоЖіроховповідомляв,що у Росіїєвійськовийпотенціал"пробити"сухопутнийкоридор в КримчерезМаріуполь,аледляцьогоПутінупотрібнопітинаширокомасштабнувійськовуопераціюіз залученнямвеликої кількостітехніки,озброєньіособового складу.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти