Надія Савченко увійшла до комітету Верховної Ради з нацбезпеки

5 грудня 2014, 08:17

Головою комітету обрано Пашинського

Українська льотчиця, народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко увійшла до складу комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Реклама

Згідно з постановою N1009, за яку проголосували народні депутати, головою комітету став Сергій Пашинський, а його заступниками – Семен Семенченко, Юлій Мамчур, Дмитро Ярош та інші.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України прийняла проект постанови № 1009, яким обрала склади парламентських комітетів.

Проект постанови був проголосований і підтриманий 249 депутатами.

Таким чином, склад керівництва комітетів має наступний вигляд:

Реклама

1) Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин: голова – Угловий Тарас (БПП), перший заступник – Лабазюк Сергій ("Воля народу");

2) Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства: голова – ..., першим заступником – Андрієвський Дмитро (БПП);

3) Комітет з питань бюджету: голова Павелко Андрій (БПП), першим заступником – Деркач Андрій ("Воля народу");

4) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування: голова – Власенко Сергій ("Батьківщина"), першим заступником – Ледовських Олена ("Народний фронт");

5) Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи: голова – Томенко Микола (БПП), перший заступник – Дирів Анатолій ("Народний фронт");

Реклама

6) Комітет з питань економічної політики: голова – Іванчук Андрій ("Народний фронт", перший заступник – Кацуба Володимир;

7) Комітет з питань європейської інтеграції: голова – Геращенко Ірина (БПП), першим заступником – Семерак Остап ("Народний фронт);

8) Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності: голова – Кожем'якін Андрій ("Батьківщина"), першим заступником – Паламарчук Микола (БПП);

9) Комітет з питань запобігання та протидії корупції: голова – Соболєв Єгор ("Самопоміч"), першим заступником – Савчук Юрій ("Народний фронт");

10) Комітет у закордонних справах: голова – Гопко Ганна ("Самопоміч"), першим заступником – Климпуш-Цинцадзе Іванна (БПП);

Реклама

11) Комітет з інформатизації та зв'язку: голова – Данченко Олександр ("Самопоміч"), першим заступником – Шишацький Руслан ("Народний фронт");

12) Комітет з питань культури і духовності: голова – Кяжіцький Микола ("Народний фронт"), першим заступником – Подоляк Ірина ("Самопоміч");

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

13) Комітет з питань науки і освіти: голова – Гриневич Лілія ("Народний фронт"), першим заступником – Співаковський Олександр (БПП);

14) Комітет з питань національної безпеки і оборони: голова – Пашинський Сергій ("Народний фронт"), першим заступником – Семенченко Семен ("Самопоміч");

15) Комітет з питань охорони здоров'я: голова – Богомолець Ольга (БПП); перший заступник – Корчинська Оксана (Радикальна партія Олега Ляшка);

16) Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки: голова – Мартиненко Микола ("Народний фронт"), першим заступником – Домбровський Олександр (БПП);

17) Комітет з питань податкової та митної політики: голова – Насиров Роман (БПП), першим заступником – Журжий Андрій ("Самопоміч");

18) Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин: голова – Немиря Григорій ("Батьківщина"), першим заступником – Пацкан Валерій (БПП);

19) Комітет з питань правової політики та правосуддя: голова – Князевич Руслан (БПП), першим заступником – Ємець Леонід ("Народний фронт");

20) Комітет з питань промислової політики та підприємництва: голова – Галасюк Віктор (Радикальна партія Олега Ляшка), першим заступником – Єфімов Максим (БПП);

21) Комітет з Регламенту та організації роботи Верховної Ради України: голова – ..., першим заступником – Пинзеник Павло ("Народний фронт");

22) Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики: голова – Сюмар Вікторія ("Народний фронт"), першим заступником – Червакова Ольга (БПП);

23) Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики і спорту: голова – Палатний Артур (БПП), першим заступником – Величкович Микола ("Народний фронт");

24) Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення: голова – Денисова Людмила ("Народний фронт"), першим заступником – Каплін Сергій (БПП);

25) Комітет у справах ветеранів та інвалідів: голова – Третьяков Олександр (БПП), першим заступником – Бурбак Максим ("Народний фронт");

26) Комітет з питань транспорту: голова – Дубневич Ярослав (БПП), першим заступником – Васюник Ігор ("Народний фронт");

27) Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності: голова Комітету – ..., першим заступником – Климов Леонід ("Економічний розвиток").

З повним списком складів комітетів можна ознайомитися тут.

Всі подробиці в спецтемі Новая Рада

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти