Нацполіція не охоронятиме процес проведення виборів до Держдуми на території України

17 вересня 2016, 22:37

Ми будемо забезпечувати громадську безпеку на території, прилеглій до цих дипломатичних установ, уточнив Ярослав Тракало

Українськіправоохоронці небудутьохоронятипроцеспроведеннявиборівдо ДерждумиРФнатериторіїдиппредставництвРосіївУкраїні.Про цевефірі "112 Україна" заявив главадепартаментукомунікаціїНацполіцііЯрославТракало.

Реклама

"Ми щодня охороняємо всі дипломатичні установи, розташовані на території нашої держави. Щодо завтрашнього дня, в зв'язку з тим, що на території дипустанов Росії дійсно планується проведення виборчого процесу, безумовно вони будуть об'єктами підвищеної уваги з боку правоохоронців, втім ми не будемо охороняти виборчий процес, ми будемо забезпечувати громадську безпеку на території, прилеглій до цих дипломатичних установ, з метою недопущення провокацій, заворушеннь чи терактів", – повідомив Тракало.

ПредставникНацполіцііпідкреслив,щовденьпроведеннявиборівдо ДерждумиРФ,18 вересня,українськіправоохоронціпрацюватимутьуштатномурежимі,алевтой жечасбудесформованийрезервсиловиків,яківразі потребиможутьбутизалучені до охоронигромадського порядку.

Відзначимо,щов неділювбудівлі російськогопосольствахочутьвідкрити дільницідляголосуваннянавиборахдо Державної думиРФ,однакукраїнськавладазаборонилаїхпроводити.

Але,не дивлячисьназаборону,російськідипломатисказали,щодільницівбудь-якомувипадкувідкриють.

Реклама

"Виборчі дільницібудутьорганізовані.Успискахвиборцівблизько80тис.росіян",-заявилидипломати.

В тренді
Підозра Медведчуку: куму Путіна інкримінують серйозну статтю
Віктор Медведчук. Фото: REUTERS/Gleb Garanich

Те,щовКиєвівпосольствібудеорганізованавиборча дільниця,підтвердивіпрес-секретарпрезидентаРосіїДмитроПєсков.

"Усамомупосольстві,звичайно,будеголосуванняорганізованосамихдипломатичнихустанов,тамжепрацюютьросійськігромадяни",-поясниввін.

Прес-секретарВолодимираПутіназаявив,щоукраїнськасторонане можезаборонитиголосуваннянатериторіїдипломатичнихустановРосії,іКиївзобов'язанийзабезпечитибезпекуросійськоїдипмісії.

У тойжечасукраїнськавладанаполягаєнатому,щоголосуваннявДерждумунезаконне,оскількипроводиться,втомучислі,інатериторії анексованогоКриму.СаметомуукраїнськавладазаявилапронеприпустимістьпроведеннявиборіввДерждумунатериторіїУкраїни.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти