НАБУ отримало доступ до декларацій держслужбовців

23 грудня 2016 2:31

Відповідний доступ надано на підставі постанови Солом'янського районного суду міста Києва

Доступ до декларацій НАБУ отримало тимчасовий.

Реклама

Національне агентство з питань запобігання корупції на підставі матеріалів кримінального провадження за фактом незаконного збагачення надає детективам НАБУ доступ до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як повідомила прес-служба НАПКА, відповідний доступ надано на підставі постанови Солом'янського районного суду міста Києва.

Згідно з постановою, НАПКА надає детективам НАБУ тимчасовий доступ з можливістю отримання засвідчених роздрукованих на паперовому носії та в електронному вигляді копій документів.

Зазначені документи можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні, для перевірки наявності законних підстав збагачення.

Реклама

У НАПКА нагадали, що до повноважень агентства відноситься, в тому числі, зберігання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Надання тимчасового доступу можливо тільки на підставі постанови слідчого судді, оскільки зазначені документи містять охоронювану законом таємницю (персональні дані).

"Згідно з протоколом, уповноважені особи НАПКА виявили 4 випадки несвоєчасного подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, за 2015 рік без поважних причин", – говорилося в повідомленні НАПКА.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти