Україна і ЄС визначать пріоритети подальшої співпраці вже 17 грудня – Клімпуш-Цинцадзе

16 грудня 2018, 11:51

Україна і ЄС повинні ввести новий порядок денний в сфері юстиції, свободи та безпеки, а також спростити митні формальності в торгівлі

На Раді асоціації Україна – Європейський Союз 17 грудня буде визначено пріоритети подальшої співпраці між Києвом і Брюсселем. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Клімпуш-Цинцадзе.

"Україна і Європейський Союз визначать пріоритети подальшої співпраці під час п'ятого засідання Ради асоціації Україна – ЄС, яке відбудеться 17 грудня в Брюсселі", – цитує сайт Урядового порталу заяву, зроблену І.Клімпуш-Цинцадзе під час проведення Association4U "A4U COMMUNITY BUILDING EVENT" .

Крім того, під час заходу партнери підіб'ють підсумки співпраці за весь період дії Угоди про асоціацію з початку її застосування.

"Така оцінка дозволить нам визначити пріоритети і почати рух в напрямку секторальної інтеграції України з ЄС. Можемо пишатися тим, що вже в цьому році, системно працюючи і системно бачачи наше співробітництво з ЄС, ми для себе визначили ті цілі, до яких хочемо, нарешті, перейти в порядку денному реальної інтеграції", – заявила Іванна Клімпуш-Цинцадзе.

Перш за все мова йде про секторальну інтеграцію України в цифровий і окремі енергетичні ринки ЄС. Україна і ЄС повинні ввести новий порядок денний в сфері юстиції, свободи та безпеки, а також спростити митні формальності в торгівлі.

"У нас з вами є прекрасна можливість в 2019 році максимально "загвинтити" всередину системи незворотність всіх напрацювань, в які ми з вами з вами вклалися і на які ми витратили стільки сил і часу", - зазначила віце-прем'єр-міністр.

Партнери повинні укласти кілька важливих фінансових угод: зокрема, про підтримку України з боку ЄС в сфері управління державними фінансами, енергоефективності та технічного співробітництва.

"Всі ці важливі кроки складаються з окремих відповідальних ділянок роботи кожного з вас і підтримки партнерів і друзів з ЄС", - пояснює віце-прем'єр-міністр
.

Реклама

Нагадаємо, що раніше Європейський СоюзперерахувавУкраїніпершийтраншмакрофінансовоїдопомогиврозмірі500 млнєвро.Траншнадановрамкахновоїпрограмимакрофінансовоїдопомоги.Ранішеповідомлялося,щоцікоштибудутьзарахованідо державного бюджету.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Крім того, ЄС випустивбондидлякредитуванняУкраїниіГрузії.Завершенняемісіїочікуєтьсяв понеділок, 11 грудня,повідомилибанківськіджерела.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти