На тижні повинні початися процеси по розпуску парламенту – Луценко

22 липня 2014, 01:41

Дострокові вибори до Верховної Ради можуть провести в кінці жовтня

На переконаннярадникаПрезидентаУкраїниЮрія Луценка,частина членівкоаліції у ВРвийдутьз її складуі такимчиномзапустятьпроцесдостроковихвиборів до парламенту.Про це вінсказав в ефіріГромадське.ТБ,передаєУНН.

"Це дастьПрезидентуюридичні підставирозпустити цейпарламент",- упевненийЛуценко.

Політикнагадав,що до обранняновогоскладу Верховної Радининішній парламентбудевиконуватисвої обов'язки,отже,країна незалишитьсябеззаконодавчогооргану влади.

"Два місяцівиборчоїкампанії неє строком,якийУкраїнане можепережити.ЯкщоУкраїнапережила вжескільки місяцівтакого парламенту,товитримаєі цей час",- сказавЛуценко.

На його думку,достроковіпарламентськівибори відбудутьсяорієнтовно наприкінціжовтня.

Політикпереконаний,що сьогоднішнійсклад Верховної Радиніколи не проголосуєза збільшенняакцизунанафтуі скороченнязлощаснихвугільнихдотацій, відкриттяреєстріввласності,розгромфармацевтичноїмафії.

"Нинішня більшістьне може гарантуватиприйняття таких законів,тому нинішнійпарламентповинен бутирозпущений.Віннеадекватнийвикликам інаціональному інтересу",- зазначив він.

Реклама

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти