"Ми всі – в одному човні. Треба перестати боротися один з одним "- Вадим Новинський

20 березня 2020, 22:00

Сергій Пономаренко Сергій Пономаренко

Політик розповів про необхідні заходи боротьби з пандемією в ексклюзивному інтерв'ю на телеканалі "Україна 24"

Українському суспільству, зокрема й політикам, необхідно консолідуватися для успішної боротьби з поширенням пандемії коронавірусу,а також – для подолання наслідків цієї пандемії. Про це в програмі "Велике інтерв'ю з Тиграном Мартиросяном"на телеканалі "Україна 24" заявив народний депутат України Вадим Новинський.

Реклама

Політик вважає, що Україні необхідно швидко вивчити світовий досвід боротьби з коронавірусом.

"Ситуація дуже непроста. Поки вона лише починається. Є вже досвід Китаю, досвід Італії, досвід європейських країн, які борються досить успішно з поширенням епідемії, і зараз ця епідемія, на жаль, підходить до нас.

Нам треба досвід боротьби з коронавірусом дуже добре вивчити, швидко вивчити і застосовувати у себе.

Не можна переоцінювати небезпеку, але й недооцінювати її теж не можна. Потрібно мати здоровий глузд, спокій і відповідальність", – заявив народний депутат України Вадим Новинський.

Вадим Новинський закликав українців бути відповідальними, не сіяти паніку, та водночас – допомагати один одному і виконувати всі необхідні вимоги карантину.

"Держава мусить бути сильною. І ця ситуація дає можливість посилити роль держави в суспільстві. І якщо встановлені обмеження, то їх мусять дотримуватися всі, не має бути жодних винятків. В Європі, ми бачимо, – є обмеження. І накладаються величезні штрафи на тих, хто їх не виконує. Має бути фінансова і кримінальна відповідальність за порушення цих вимог", – сказав Вадим Новинський.

Реклама

На думку Вадима Новинського, в Україні необхідні додаткові заходи для подолання пандемії.

До того ж, політик зазначив успішний досвід Китаю в боротьбі з коронавірусом.

"Візьміть досвід Китаю. Що там було? Ви ж пам'ятаєте кадри з Китаю, де на вулицях взагалі не було нікого? Відбувається доставляння продуктів харчування додому, і довгий час перебувають люди в своїх квартирах. Звичайно, це важко, це непросто, але цього вимагає обстановка. І дуже жорстко карали за те, що хтось порушував ці вимоги", – навів приклад Вадим Новинський.

Вадим Новинський вважає, що відповідальним в загальному завданні – подолання пандемії – мають бути всі українці.

"Кожен українець має бути відповідальним перед собою, перед своєю родиною, перед усією країною – за те, що він робить. Це і лідери політичних партій, які мають забути про свої рейтинги та рейтинги своїх партій, і думати про те, як рятувати ситуацію. Перестати боротися один з одним, ми всі перебуваємо в одному човні, під назвою – Україна. Деякі товариші беруть і пробивають дно в цьому човні, щоб вона пішла на дно. Їм байдуже – жага влади і все", – заявив народний депутат України Вадим Новинський.

Вадим Новинський вважає, що в цей важкий момент важливо підставити плече уряду для подолання негативних наслідків пандемії та її впливу на економіку України.

"Наслідки можуть бути незворотними. Тому потрібно допомагати і уряду боротися – не тільки з епідемією, але і з наслідками цієї епідемії. Зараз, в один час, в одному місці, зійшлося дуже багато негативних факторів. Кожен з цих факторів може завдати шкоди економіці. Тому – потрібно підставити плече", – заявив народний депутат України Вадим Новинський.

Нагадаємо, що загальнонаціональний карантинбув введений постановою Кабміну на всій територій України, на термін з 12 березня до 3 квітня цього року.

Реклама

Дивіться також повний запис ексклюзивного інтерв'ю з Вадимом Новинським на телеканалі "Україна 24".

Всі подробиці в спецтемі Коронавірус

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти