"Ми всі – в одному човні. Треба перестати боротися один з одним "- Вадим Новинський

Політик розповів про необхідні заходи боротьби з пандемією в ексклюзивному інтерв'ю на телеканалі "Україна 24"

Українському суспільству, зокрема й політикам, необхідно консолідуватися для успішної боротьби з поширенням пандемії коронавірусу,а також – для подолання наслідків цієї пандемії. Про це в програмі "Велике інтерв'ю з Тиграном Мартиросяном"на телеканалі "Україна 24" заявив народний депутат України Вадим Новинський.

Політик вважає, що Україні необхідно швидко вивчити світовий досвід боротьби з коронавірусом.

"Ситуація дуже непроста. Поки вона лише починається. Є вже досвід Китаю, досвід Італії, досвід європейських країн, які борються досить успішно з поширенням епідемії, і зараз ця епідемія, на жаль, підходить до нас.

Реклама

Нам треба досвід боротьби з коронавірусом дуже добре вивчити, швидко вивчити і застосовувати у себе.

Не можна переоцінювати небезпеку, але й недооцінювати її теж не можна. Потрібно мати здоровий глузд, спокій і відповідальність", – заявив народний депутат України Вадим Новинський.

Вадим Новинський закликав українців бути відповідальними, не сіяти паніку, та водночас – допомагати один одному і виконувати всі необхідні вимоги карантину.

"Держава мусить бути сильною. І ця ситуація дає можливість посилити роль держави в суспільстві. І якщо встановлені обмеження, то їх мусять дотримуватися всі, не має бути жодних винятків. В Європі, ми бачимо, – є обмеження. І накладаються величезні штрафи на тих, хто їх не виконує. Має бути фінансова і кримінальна відповідальність за порушення цих вимог", – сказав Вадим Новинський.

Реклама

На думку Вадима Новинського, в Україні необхідні додаткові заходи для подолання пандемії.

До того ж, політик зазначив успішний досвід Китаю в боротьбі з коронавірусом.

"Візьміть досвід Китаю. Що там було? Ви ж пам'ятаєте кадри з Китаю, де на вулицях взагалі не було нікого? Відбувається доставляння продуктів харчування додому, і довгий час перебувають люди в своїх квартирах. Звичайно, це важко, це непросто, але цього вимагає обстановка. І дуже жорстко карали за те, що хтось порушував ці вимоги", – навів приклад Вадим Новинський.

Вадим Новинський вважає, що відповідальним в загальному завданні – подолання пандемії – мають бути всі українці.

"Кожен українець має бути відповідальним перед собою, перед своєю родиною, перед усією країною – за те, що він робить. Це і лідери політичних партій, які мають забути про свої рейтинги та рейтинги своїх партій, і думати про те, як рятувати ситуацію. Перестати боротися один з одним, ми всі перебуваємо в одному човні, під назвою – Україна. Деякі товариші беруть і пробивають дно в цьому човні, щоб вона пішла на дно. Їм байдуже – жага влади і все", – заявив народний депутат України Вадим Новинський.

Реклама

Вадим Новинський вважає, що в цей важкий момент важливо підставити плече уряду для подолання негативних наслідків пандемії та її впливу на економіку України.

"Наслідки можуть бути незворотними. Тому потрібно допомагати і уряду боротися – не тільки з епідемією, але і з наслідками цієї епідемії. Зараз, в один час, в одному місці, зійшлося дуже багато негативних факторів. Кожен з цих факторів може завдати шкоди економіці. Тому – потрібно підставити плече", – заявив народний депутат України Вадим Новинський.

Нагадаємо, що загальнонаціональний карантинбув введений постановою Кабміну на всій територій України, на термін з 12 березня до 3 квітня цього року.

Дивіться також повний запис ексклюзивного інтерв'ю з Вадимом Новинським на телеканалі "Україна 24".

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Останні новини
Реклама
Пряма трансляція
Опитування
Влада
Візит Зеленського до Байдена у Вашингтон
Докладніше
Комаровський в темі
Який тест на COVID-19 надійніший
Думка Комаровського
Читати статтю
АКТУАЛОЧКА
Збираєшся на пікнік?
Де краще купувати продукти
Хочу дізнатись
Кейт Вінслет для LA Times
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Серпень
Лайфхаки за календарем
Для батьків
Аптечка малюка у відпустці і дома
Зібрати
Сприятливі та небезпечні дні у серпні
Місячний календар на серпень
Що треба робити

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти