Ми можемо розраховувати тільки на себе: експерт розповів про протистояння України агресії Кремля

15 грудня 2018, 07:42

Людмила Грубник

За словами Дмитра Тимчука, в нинішній ситуації не виключено широкомасштабний наступ російських військ

Росіявжемайжеп'ятьроківведегібриднувійнупротиУкраїни,авлистопадівідкритопродемонструвалаагресію,захопившиукраїнськікораблівКерченськійпротоці.СаметомуУкраїна повинна готуватисядо різнихсценаріїврозвиткуподій,навітьдонайбільшмалоймовірних.Про цевкоментарісайту"Сегодня"координаторгрупи"Інформаційнийопір"ДмитроТимчук.

Зайогословами,не виключеноіширокомасштабний наступросійськихвійськ
.

"Миповиннівиходитизтихподій,якімибачимо.На жаль,єймовірністьне тількигібридноївійни,алеівідкритоїагресіїРосіїпротиУкраїни.Миповинніцевраховуватиіпринеобхідностіпротистоятивжевформатівідкритоїширокомасштабноїагресії.Єправило:арміяповиннабутиготова недонайбільшвірогідних сценаріївзагрози,адонайбільшмасштабних.Якщомиприпускаємо,щоможебутиширокомасштабний наступ,миповиннідоньогоготуватисвоїзбройнісили",-говоритьТимчук.

Реклама

ЗайогословамисьогодніУкраїні,посуті, немаєнакогорозраховувати,томувонаповиннасамостійновдосконалюватисвоюобороннусферу.

"Якби ми були членом НАТО, ми відчували б себе більш спокійно. Але ми не є частиною цього альянсу, тому ми можемо розраховувати тільки на себе. Зараз Україна віддає на оборону більше, ніж може, виходячи з необхідності розвивати інші сфери. Зараз ми бачимо, що йдуть військові дії за участю сухопутних військ. ВМС представлені підрозділами морської піхоти. Повітряні сили теж беруть участь, вони виконують забезпечувальні функції. Відбувається розвиток всіх видів збройних сил. Це як раз та відповідь, яку ми даємо на можливість здійснення Росією широкомасштабної агресії. Ми знаємо, що йде модернізація озброєнь, всіх видів, йде розробка, випробування і прийняття на озброєння нових видів зброї", – продовжує експерт.

Нагадаємо,вп'ятницю, 14грудня,керівникСлужбиз питаньінформаційноїбезпекиАпаратуРадинаціональноїбезпекиіоборониУкраїниВалентинПетровзаявив,щоРосіяготуєтьсядо світової війни,якуможепочативнайближчішістьроків.В цьому контексті Петров повідомивпро необхідністьвпровадженняінформаційнихпрограмітехнологічноїперебудовивсферіукраїнськоїоборонноїпромисловості.

АполітологЄвгенМагдавважає,що Україна можестатикаменемспотиканнянашляхуреалізаціїпланів Кремля.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти