Модель нової пенсійної системи буде презентовано в середу

27 квітня 2015, 23:54

На засіданні уряду в середу буде презентована нова модель пенсійної реформи України

Про це заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Реклама

"У середу на засіданні уряду буде презентовано модель нової пенсійної системи, яку запропонує і уряд і внесе у Верховну Раду України", – заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко в ефірі "5 каналу" в понеділок увечері.

Міністр розповів, що, зокрема, уряд пропонує відмовитися від системи спецпенсій. "Ми пропонуємо, щоб для всіх категорій громадян пенсії нараховувалися за єдиною формулою", – сказав він.

По-друге, уряд буде пропонувати, щоб з 1 січня 2017 року вступила в дію накопичувальна система пенсійного забезпечення. "Це другий рівень пенсійного страхування. Сьогодні пенсійна система стоїть на одній нозі, вона не задовольняє нікого. Наша принципова позиція полягає в тому, щоб українці отримували пенсію не з одного джерела, як зараз – при солідарній системі, а з трьох: солідарної системи, накопичувальної системи та недержавного пенсійного страхування. Тобто, це буде серйозна реформа пенсійного страхування, і ми б хотіли, щоб Верховна Рада України розглянула якомога швидше цей проект і надала сигнал усім українцям, що ми впроваджуємо нові принцип пенсійного забезпечення", – повідомив П. Розенко.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

Крім того, така реформа стане потужним сигналом для розвитку економіки. "Накопичувальна система – це не система проїдання, гроші вкладаються в економіку і працюють на неї", – говорить він.

Реклама

П. Розенко вважає, що набувачами нової системи стануть середнього і молодого віку українці. "І таким чином будуть введені принципи соціальної справедливості... Таким чином, довіру до пенсійної системи буде повернуто", – додав П. Розенко.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти