Міноборони буде прямим імпортером озброєнь: Рада зробила перший крок

20 грудня 2018, 17:19

Військові можуть отримати право безпосередньо і без посередників закуповувати у США військову продукцію

Верховна Рада зробила крок до того, щоб дозволити Міністерству оборони напряму купляти озброєння у США. Депутати 234 голосами підтримали в першому читанні законопроект про внесення змін до законодавства щодо здійснення закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом.

Законопроектом пропонується надати можливість державним замовникам (Міноборони) за державним оборонним замовленням безпосередньо здійснювати закупівлю військової продукції, щоб оптимізувати цей процес, прискорити закупівлі і заощадити кошти посередницькі послуги.

Метою законопроекту є розширення можливостей державних замовників з оборонного замовлення, зменшення витрат на закупівлю військової продукції.

Відзначимо, напередодні в Комітеті Ради пояснювали
, причомутутСШАдо поставокозброєннянапрямуМіністерству оборони.

Реклама

"Єодне застереженняуСполученихШтатів.ВонипросятьВерховнуРадускасуватирадянськийатавізмвнашомузаконодавстві,що забороняєМіністерствуоборониотримуватицеозброєння.СШАхочутьнадавати допомогубезпосередньоЗбройнимсилам....СполученіШтатиабсолютночіткодаютьнамзрозуміти,щоякщомине приймемоцейзакон,товонине зможутьвповномуобсязінадатинамвійськовудопомогу",-говоривглаваоборонногоКомітетуСергійПашинський.

Вданомуконтекстівіннагадував,щона2019рікСШАзаклаливсвоємубюджетівиділенняУкраїні250 млндоларіввійськово-технічноїдопомоги,зяких 125 млнназакупівлюозброєння. АлетакожівисунулиумовуКиєвупривестиу відповідністьсвоєзаконодавство.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити

У тойжечасднямиспецпредставникСШАпоУкраїніКуртВолкернатякнувнановівійськовіпоставкиКиєву:"Унасєможливістьпродати додаткове(військове)обладнання.Будутьзробленіоголошення,Конгресбудеповідомленийвнайближчіпарумісяцівпро першітранші".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти