Міністр оборони Великої Британії заявив, що англійський корабель в Україні – це сигнал для Росії

22 грудня 2018, 21:02

За словами Вільямсона, за цим кораблем підуть інші військові кораблі в рамках більш постійної присутності Великої Британії

Розвідувальний корабель ВМС Великої Британії HMS Echo, який зайшов в порт Одеси, є сигналом для Росії, що свідчить про підтримку України перед загрозою агресії. Про це повідомив міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон під час свого візиту в Україну, передає BBC.

"Те, що ми говоримо Росії, то, що ми говоримо президенту Путіну, – вони не можуть продовжувати діяти і не звертати уваги на міжнародні закони і норми", – заявив міністр.

За словами Вільямсона, за цим кораблем підуть інші військові кораблі в рамках більш постійної присутності Великої Британії.

Повідомляється також, що міністр оборони Великої Британії організував зустрічі з сім'ями 24 полонених українських моряків.

Однак судно HMS Echo не пройде по Керченській протоці, де стався інцидент з українськими військовими. Видання повідомляє, що Москва заявила, що корабель Британії – шпигунський.

Нагадаємо, 19 грудня
в порт ОдесиприбуврозвідувальнийкорабельВійськово-морськихсилВеликої Британії HMS Echoблизько 10:30вінбувпришвартованийдопричалуміськогояхт-клубу.ЦейкорабельставпершимпредставникомНАТО,якийприйшоввУкраїнупіслянападу росіян в Керченській протоці. БританськіморякипробудутьвОдесікількаднів,апіслязавершеннявізитупроведутьспільніманевризфлагманомВійськово-морськихсилУкраїни-фрегатом"ГетьманСагайдачний".

Реклама

Крімтого,міністроборониУкраїниСтепанПолторакза підсумкамипереговорівздержсекретаремз питаньоборониВеликоїБританіїГевіномВільямсономповідомив,щоу січнівУкраїну прибудегрупавійськовослужбовцівВійськово-морськихсилВеликої Британії. Полторакповідомив,щообговорювалисяпитанняприскоренняреалізації низкиконкретнихзаходівірішень,якіприймалисявЛондоні,з огляду наагресіюРосійськоїФедераціїпротиВМСЗСУвКерченськійпротоці.

В тренді
Український консул залишив Росію: що на нього чекає в Києві

Нагадаємо, 25 листопадаРосія несподіваноперейшлав"наступ"вКерченській протоці,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякорабліві24членаекіпажівопинилися в заручникахЧитайте детальніше хроніку подійіякУкраїнавідповіланаагресію Росії.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти