Міністр економіки України Абромавічус заявив про відставку

3 лютого 2016 10:18

Абромавічус пояснив своє рішення блокуванням реформ

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив про рішення подати у відставку.

Реклама

"Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України. І ось чому. Причина: різка активізація блокування скільки-небудь системних і важливих реформ в нашій країні", – заявив Абромавічус на брифінгу.

"Це вже не просто відсутність підтримки або політичної волі – це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу. Від несподіваного зняття охорони міністра і його сім'ї до нав'язування під наростаючим тиском сумнівних осіб у мою команду і на ключові посади в державні підприємства", – повідомив міністр.

"Ми з командою готові йти негайно. Тому я прошу Верховну Раду проголосувати за мою відставку вже завтра", – заявив Абромавічус

"Я відмовляюся працювати в такій системі. Я і моя команда не готові служити для відновлення старих і створення нових схем в інтересах окремих політичних і бізнес-гравців", – заявив Абромавічус.

Реклама

"Ми з командою готові йти негайно і ні в якому разі не хотіли б затягувати цей процес на тижні або на місяці. Тому я прошу Верховну Раду проголосувати за мою відставку вже завтра", – заявив Абромавічус.

Як відомо, Абромавічус був призначений міністром економічного розвитку і торгівлі України 2 грудня 2014 року.

Перед призначенням міністром отримав українське громадянство. При цьому Департамент міграції Литви вирішив, що Абромавічус може залишатися громадянином Литви, хоча і має український паспорт.

До призначення Абромавічус був відомий як литовський підприємець, співвласник і один з керуючих шведської інвестиційної компанії East Capital.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти