Міхеїл Саакашвілі затіяв "третій майдан" в центрі Києва

14 жовтня 2017, 22:12

События на ТК Украина

Інформація про покупку активістів для мітингу опозиції – викликала вкрай негативну реакцію в соцмережах

До мітингу опозиції, який скликає Міхеїл Саакашвілі у вівторок – можливо, будуть залучати людей за гроші. В інтернеті з'явилися повідомлення про покупку демонстрантів – по 180 гривень за людину. Користувачі соцмереж такий підхід оцінили вкрай негативно. До скандалу підключилися і депутати.

"Потрібні люди на акцію 17 жовтня. Оплата – 180 гривень. Приводьте з собою більше 10 осіб – плюс 20 гривень за кожного". Це повідомлення з'явилося на популярному сайті оголошень за тиждень до мітингу біля Верховної Ради, який збираються провести у вівторок опозиційні партії на чолі з "Рухом нових сил" Міхеїла Саакашвілі.

"Сегодня" спробували зв'язатися з автором цього поста – але марно.

Інформація про покупку активістів для мітингу опозиції – викликала вкрай негативну реакцію в соцмережах. Відреагували на скандал і народні депутати
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

"Мибудемозвертатисядосвідомостіукраїнців-всежматисвідомістьі непродаватисяза200гривень.Такосьходитинапроплаченіакціїлюдини,якавзагаліневідомощовУкраїніробить,яквонасюдиприїхала-ямаюна увазіпанаСаакашвілі-іпідбурюватиірозхитуватиситуаціюза кремлівським сценарієм",-говоритьнароднийдепутатДмитроЛінько.

Навіщо"Рухуновихсил"купуватиучасниківмайбутньогомітингу-кореспонденти"Сегодня"запиталиуМіхеїлаСаакашвілі.

"По-перше,унаснемаєнацегрошей.По-друге,люди,якіприйдутьзагроші-вонивиглядаютьінакше.Вонине налаштованінаборотьбу-анавіщонамтакілюди?",-говоритьСаакашвілі.

Усвоючергу,політологРусланБортниквважає:часомкерівництвопартійнавітьне знає,щоорганізованінимимітингивиявляютьсяпроплаченими.Тим більше,щовідповідальністьзаце-адміністративнаабокримінальна-не передбачена
.

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Нагадаємо, 10 вересняекс-президентГрузії,екс-главаОдеськоїобласноїдержавноїадміністраціїМіхеїл Саакашвілі прорвався в Україну.
Йогоприхильники,якізібралисяуПП"Шегині",прорваликордонзукраїнської сторони.Під часінциденту11бійцівНаціональноїполіціїі5Держприкордонслужбиотримали тілесні ушкодження.

12 вересня Саакашвілі підписав протокол, складенийпредставникамиДержприкордонслужбиУкраїни,згідно з якимвіннезаконноперетнувдержкордон10 вересня впунктіпропуску"Шегині",алеразомзадвокатамиекс-губернаторвнісвньогосвоїзауваженняізаперечення.

Дивітьсятакожспецрепортажі "Слідамипопуліста.Безгромадянства" і "Слідамипопуліста.Безгромадянства: частина друга" про екс-главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти