МЗС: Угорщина почала діяти так, немов Закарпаття – її територія

6 жовтня 2018 12:48

Якщо Україна не буде реагувати на подібні дії Будапешта, то ця безкарність призведе до непередбачуваних наслідків

Угорщинапочаладіятитак,немовЗакарпаття-їїтериторія.Справа нетількив видачі паспортів чи в створенні посади уповноваженого уряду, відповідальногозарозвитокЗакарпатськоїобласті.Про цевкоментарі ZN.UA заявив заступник міністразакордонних справУкраїниВасильБоднар.

Реклама

На його думку, якщо Україна не буде реагувати на подібні дії Будапешта, то ця безкарність призведе до непередбачуваних наслідків.

"Наша мета – показати, що над регіоном поширюється український суверенітет, який ми будемо захищати", - підкреслив дипломат.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін розкритикував рішення уряду Угорщини вислати українського консула, прийняте у відповідь на визнання персоною нон грата угорського консула в Берегово.

Нагадаємо, що сьогодні угорський колега Клімкіна Петер Сійярто попередив, що
його уряд дзеркально відповість на висилку консула з Закарпаття.

РанішевцейденьпослуУгорщинивУкраїніЕрноКешкенювручилиноту,вякійговориться,щосвоєюдіяльністюконсул суперечитьстатусуконсульської посадовоїособи.У зв'язку з цимповинен залишити територію України протягом наступних 72 годин.

Якмивжеповідомляли,минулого місяцябулоопубліковановідеоцеремоніїзугорськогоконсульствавБерегові.Назнятихкадрахжителs Закарпатnя приносили присягу Угорщині і отримували паспорти цієї республіки.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти