МЗС прокоментував чутки про спорідненість українського дипломата з генералом Росії

20 листопада 2018, 10:43

Поки російський генерал рветься на пост глави Інтерполу, дипломата Ігоря Прокопучка запідозрили у родинних стосунках з ним

ПостійнийпредставникУкраїниприОБСЄІгорПрокопчук,якоговЗМІпов'язуютьродиннимизв'язкамиз кандидатом на пост глави Інтерполу генерал-майором з РФ Олександром Прокопчуком, жодного разусебе нескомпрометувавнасвоїй посаді.Про цезаявиливпрес-службіМіністерствазакордонних справУкраїни.

Реклама

УМЗСзазначили,щодипломатне здійснювавдій,якімоглибзавдати шкодинаціональнимінтересамдержави.

"Боротьба України проти російської агресії – це війна за остаточний розпад російсько-радянської імперії. Ця війна розкидала по обидва боки лінії фронту друзів, близьких, родичів. Для багатьох це стало справжньою особистою трагедією. Але кожен сам робить свій вибір і за нього відповідає", - заявили у відомстві, відповідаючи на чутки про спорідненість з російським генералом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Увідомствізапевняють,щонапосадіпредставникаУкраїнивОБСЄІгорПрокопчукжодного разу нескомпрометувавсебепісляпочаткуросійськоїагресії,айогоколегиу Віднівисокооцінюютьйогороботу.

В тренді
Росія хоче почати нову війну з Україною: у США назвали причину

Як повідомлялося в ЗМІ, брат російського кандидата на пост глави Інтерполу виявився українським дипломатом. ІгорПрокопчукбільше восьмироківочолюєпостійне представництвоУкраїниприміжнароднихорганізаціяхуВідні.

Реклама

АтимчасомвДубаївжерозгорівсяскандална87-йсесіїГенеральноїасамблеїІнтерполу,деделегаціюУкраїниочолюютьміністрвнутрішніхсправАрсенАваковіголоваНаціональноїполіціїСергійКнязєв.Сталовідомо,щоРосіяхочеочолитиорганізацію,а в Україні вже пригрозили виходом з Інтерполу, якщойогоочолитьросійськийгенерал.ГлаваМВСУкраїнизазначив,щоперспективадляРосіїочолитиІнтерпол-цегібридназагрозадлявсьогосвіту.

УсвоючергународнийдепутатАнтонГеращенкорозповів,щокандидат від Росії є співробітником російської розвідки. ЯкщоПрокопчукбудеобранийпрезидентомМіжнародноїполіцейськоїорганізації,тоцебудеозначатипідпорядкуванняІнтерполуросійськимспецслужбам,вважаєнардеп.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти