Меркель зараз узгоджує з Порошенком компромісний план Путіна і ЄС – Карасьов

23 серпня 2014, 14:19

Інна Оносова

Візит Меркель до Києва – це не лише демонстрація підтримки Німеччиною України, але і ключовий етап до мінської тристоронньої зустрічі, вважає експерт

Під часвізитуканцлераНімеччини АнгелиМеркельдо Києвавонаспробуєпогодити зпрезидентомУкраїниПетромПорошенкопланврегулюванняконфлікту,якийбудеобговорюватисяна зустрічівМінську.

Таку думкувкоментарі "Сегодня.ua" висловивполітологВадимКарасьов.

"ПіслявізитуАнгелиМеркельдо Києва маєбутивізитПетраПорошенка,ВолодимираПутіна ікерівництваЄСдо Мінська.ТомувізитМеркельдо Києва-це не лишедемонстраціяпідтримки НімеччиноюУкраїни,алеі ключовийетап,прелюдія домінськоїтристоронньої зустрічі.Очевидно,що уМеркельє компроміснийузгодженийз ВолодимиромПутінимплані зараз вонанамагаєтьсяпереконатиПетраПорошенка в тому,що цейпланприйнятнийдляУкраїни.Вонавкурсісправи тієїпозиції,яку займатимеВолодимирПутін.іпро узгодженняцього планузараз йдемова на зустрічізпрезидентомПетромПорошенком",-говоритьвін.

Карасьовзвертаєувагу,щоостаточне узгодженнякомпромісногопланубудевжена зустрічіу Мінську.

"Очевидно,щобуде узгодженняостаточнихпозиційУкраїнивженатристоронніхпереговорахуформаті "Європейськийсоюз -Митнийсоюз -Україна".Меркельзараз на боціУкраїни,алене рахуватися зпозицієюПутінавонатежне може",-пояснюєполітолог.

За йогословами, такийпланмирноговрегулюванняконфлікту передбачає,що ВолодимирПутінвіддастьДонбаспідконтрольукраїнськихбізнесменів,якімалитам впливзадовгодо приходу"ЛНР"і "ДНР".

"Будезапропоновано варіантповернутися до статусу-кво,якій існувавдо початку подійнаДонбасі.Путін повиненвідмовитисявідНоворосії,самопроголошених "ЛНР" і "ДНР",забираєдо Росії своїхгромадян,арештавмонтуєвнову,мирнувладанаДонбасі,яка багато в чомубудестарої.Донбасповернутьпідконтрольукраїнськихбізнесменів,якіконтролювалиДонбасдо Майдану,алевжебезсім'їЯнуковича.Цейваріант можевлаштуватий ПетраПорошенка,іВолодимираПутіна",-розповідаєКарасьов.Віндодав,щопитання Кримупідніматисяна зустрічі небуде.

Нагадаємо,канцлерНімеччиниАнгелаМеркельприбулаз візитом
до Києва. Крім зустрічізпрезидентомвона такожпроведезустріч з прем'єр-міністромАрсеніємЯценюкомта поспілкується змерамиКиєва,Донецька таЛьвова,атакожпредставникамикримськихтатар.

Реклама

"У центріувагивсіхбесідперебуватименинішняситуаціявУкраїніі відносиниз Росією.Крімтого, йтиметьсяпро конкретні можливостіпідтримкиУкраїнивнинішній кризовійситуації",-повідомило напередоднівізитунімецькедиппредставництво.

Напередодні візитубагато німецькихЗМІвийшлиззаголовкамипро миротворчу місіюїхканцлера.Мовляв,самеу "фрауМеркель" є всішансипомиритиворогуючіУкраїниіРФ.Деякінаписали,щоМеркельбайдуже, чи образиться Путін на її візитдо Києва.

В тренді
Пригрозив звільненням: Шмигаль різко відповів Кличку через локдаун

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти