Меркель звинуватила Росію в дестабілізації колишніх республік СРСР

15 вересня 2018, 10:08

Канцлер ФРН нагадала про проблеми пострадянських країн, що не входять в ЄС і НАТО

Кремль займається дестабілізацією внутрішньої обстановки в багатьохкраїнахколишньогоСРСР,розпалюючивнутрішніконфлікти.Про цезаявилаканцлерНімеччиниАнгелаМеркель,виступаючипереднімецькимивійськовослужбовцями,дислокованимивлитовськомумістіРукла.

Реклама

"Мибачимо,що,посуті,майжевсі колишнірадянськіреспубліки,що не входятьдо складуЄСіНАТО,стикаютьсязвнутрішнімиконфліктами,породженимиРосією",-зазначилавона,передає"Укрінформ".

Також Меркель додала, що на сьогоднішній день всі ці держави зайняті відновленням своєї територіальної цілісності, оскільки Росія або відокремила частини їх територій, або розпалила там конфлікти.

Як приклад німецький канцлер назвала ситуацію в Україні, Грузії, Вірменії, Молдові та Азербайджані.

У той же час, підрозділи бундесверу, розташовані в країнах Балтії в рамках місії НАТО, необхідні для стримування гібридної війни, яку веде Росія. До цієї війни відносяться і кібератаки, нагадала Меркель.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко, виступаючи Форумі YES в Києві, заявив, що
Росія є загрозою не лише для України, а й для всього світу.

В тренді
"Вони тут? Вони всюди". Зеленський потролив журналістку через російський переклад (відео)

Зайогословами,цевжепочинаютьрозумітивсебільшедержавівисловив упевненістьвтому,щопротиРосіїтребапродовжуватисанкції,аполітики,які закликаютьдоскасуванняобмежень,діютьне тількипротиУкраїни,а йпротиЄвропи.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти