Меланія і Дональд на межі розлучення: Невзоров поділився спостереженнями

28 травня 2017 4:46

Дружина президента США Дональда двічі поспіль відмовилася подати йому руку при виході з літака під час офіційних закордонних візитів

Не слідробити"зухвалихвисновків"зтогофакту,щодружинапрезидентаСШАДональдаТрампаМеланіядвічіпоспільвідмовиласяподатийомурукупривиходізлітакапід часофіційнихзакордонних візитів;"Надзвичайносимпатичному"подружжюТрампівнавряд чизагрожуєрозлучення.Таку думку "Обозревателю" висловив російський публіцист Олександр Невзоров.

Реклама

"МижвсідужемалознайомізТрампом.Можебути,він немиєрукипіслявбиральні,ісамедружинавкурсіцієїйогодивної звички.Можебути,під часперельотіввінсхильнийбруднитируки.Можебути,унього,врешті-решт,у присутностітакої кількостішейхівпростопітніютьруки",- припустивпубліцист.

"Робитиякісьзухвалівисновкиз приводусімейнихвідносиніінтимнихдотиківподружжядавайте небудемо",-закликаввін.

РазомзтимНевзоровзвернувувагунате,щоМеланіїТрампдужеподобаєтьсябути"першоюледісвіту".Більштого-унеїце"класновиходить".Уцьомуконтекстівіннагадавпро"красивийізухвалий"жестМеланіїпід часвізитуДональдаТрампавСаудівськуАравію.Уприсутності"офігевшихшейхів"вона"труснулаусімакучерямивідразу",даючизрозуміти:"Япередвамиголовунічимзамотуватине будузповагидо вашихварварськихзвичаїв".

"Ясподіваюся,щотамвсевпорядку,томущопаранадзвичайносимпатична",-резюмувавпубліцист.

ПовнуверсіюкоментаряОлександраНевзороваслухайтетут:

Як повідомлялось, 22 травня дружина президента США Дональда Трампа не стала брати його за руку в аеропорту Тель-Авіва (Ізраїль).

Не пропусти!
Австрія – Північна Македонія: онлайн матчу суперників України на Євро-2020
Збірна Австрії проти Північної Македонії
Реклама

24 травня, під час прибуття до Риму, Меланія повторила той самий жест.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти