"Врятуйте мою дитину. Допоможіть мені мамі, якій 78 років. Я вже забула, що таке сон, переживаю за свою дитину. Допоможіть їй вийти з цієї в'язниці. Вона 3-го березня оголосила сухе голодування, а це вже 5-6 днів і загрожує закінченням життя. Прошу, допоможіть, виручите з в'язниці. Докладіть усіх сил", – говорить Марія Савченко у відеозаписі, яка розміщена в Youtube.

В її руках аркуш із написом: Save My Daughter (Врятуйте мою дочку) #FreeSavchenko. Відеозапис супроводжується титрами англійською мовою з перекладом на англійську слів Марії Савченко, яка говорить українською.

Також, записано відеозвернення Марії Савченко до журналістів, яких вона попросила висвітлювати "всю правду" про ув'язнення Надії Савченко.

Реклама

"Прошу, висвітлюйте, як путінська банда катує мою дитину в тюрмах Росії", – закликала Марія Савченко.

Нагадаємо, 4 березня Надія Савченко оголосила сухе голодування. Таке рішення вона прийняла після того, як суд не дав їй виступити з останнім словом і переніс засідання на 9 березня. Савченко заявила, що продовжуватиме сухе голодування "до повернення в Україну живою або мертвою".

Савченко зараз знаходиться в СІЗО. Її відвідали представники уповноваженого з прав людини в РФ. Україна готова направити до Надії своїх лікарів, однак, як зазначають в українському МЗС, Росія досі не дала на це свою згоду.

Реклама