Луценко в Генасамблеї ООН розповів про корупцію в криптовалюті

23 травня 2018 20:34

Луценко в ООН розповів про тисячі вироків корупційникам

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в складі делегації України взяв участь в дебатах високого рівня Генеральної Асамблеї ООН з нагоди п'ятнадцятої річниці прийняття Конвенції ООН проти корупції, в штаб-квартирі ООН в м. Нью-Йорк (США), повідомляє в Facebook його прес-секретар Лариса Сарган.

Реклама

У заході взяли участь Президент Генеральної асамблеї ООН, Генеральний секретар ООН, виконавчий директор Управління ООН з наркотиків і злочинності, представники держав-учасниць Конвенції.

Під час свого виступу генеральний прокурор України поінформував учасників заходу про досягнення України в боротьбі з корупцією і проведення ключових реформ у цій сфері.

Зокрема увагу присутніх притягнуто до повернення до Державного бюджету України у співпраці з міжнародним співтовариством 1,5 млрд. доларів, створення і початок роботи нових антикорупційних органів, забезпечення відкритого доступу до реєстрів бенефіціарів власників українських компаній і декларацій держслужбовців.

Окремо зупинився і на тих викликах, з якими стикаються органи влади в ході розслідування корупційних справ.

Реклама

"Глобалізація не оминула й організовану злочинність. Поки правоохоронцям доводиться чекати місяцями або навіть роками дозволів на розкриття інформації про банківські операції, корумповані чиновники вже використовують криптовалюту", – зазначив Юрій Луценко.

Не пропусти!
Нідерланди – Україна: онлайн першого матчу команди Шевченка на Євро-2020

cff9223c67762c2d5d8dd6f9696c958479edf8f0b5b9209f3dpimgpsh_fullsize_distr

Підсумовуючи свій виступ, глава відомства зазначив, що невідворотність покарання злочинців і конфіскація їхніх незаконно отриманих активів служить найкращою відповіддю корупції і продемонструють ефективність Конвенції ООН проти корупції.

Аналогічну позицію про необхідність поглиблення співпраці в рамках Конвенції висловлено в ході виступів представників держав-учасників і підтверджено важливу роль її інструментів у попередженні, виявленні та боротьбі з корупцією на всіх рівнях.

Раніше голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що голоси для підтримки закону про Вищий антикорупційний суд буде знайти непросто.

Реклама

Днями президент України Петро Порошенко розповів, що Антикорупційний суд в Україні може з'явитися вже в травні. За його словами, створення цієї структури є однією з умов отримання Україною чергового траншу МВФ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти