Луценко на YES: Дайте мені 50 антикорупційних суддів і ми перевернемо країну

16 вересня 2017, 19:29

За словами генпрокурора, створення нового суду як окремої структури з окремими приміщеннями буде дещо затягнуте в часі

Антикорупційний суд повинен бути створений в найкоротші терміни, для всіх регіонів України, при цьому неважливо, буде це окремий суд або окрема палата в уже існуючому суді, підкреслює генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Я виступаю за створення Антикорупційного суду, який буде створений без політиків, для всіх інститутів, а не тільки для НАБУ, для всіх корупціонерів, а не тільки для столичних", – заявив генпрокурор в ході 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES ) "Чи став світ новим? І що це значить для України?" в Києві в суботу.

Він зазначив, що для нього не так важливо, як саме це буде оформлено: "Буде це окремий суд або окрема палата – мене не стосується! Цей суд повинен бути для всіх корупціонерів і як можна швидше!"

За словами генпрокурора, створення нового суду як окремої структури з окремими приміщеннями буде дещо затягнуте в часі.

"Моя історична пам'ять говорить, що на це (створення нової структури – ІФ) йдуть мінімум роки ... Так, я як генпрокурор просив знайомих колег-депутатів ... внести інший закон: в існуючому суді створити окрему палату ... в кожному обласному центрі і в столиці, на відкритому конкурсі з числа нових суддів за три місяці будуть набрані нові судді", – визнав, між тим, Ю.Луценко.

"Дайте мені 50 суддів Антикорупційної палати або Антикорупційного суду в цьому році – і ми повернемо країну до нормального життя", – підсумував генпрокурор
.

Реклама

Раніше Юрій Луценко заявив про завершення розслідування майже всіх справ стосовно оточення екс-президента України Віктора Януковича.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського
Ялтинськаєвропейськастратегія(Yalta European Strategy,скороченофорумYES)-щорічнаконференція,якуорганізовуєФондВіктораПінчука.

НаконференціїзбираютьсянайвпливовішіполітикитапідприємціУкраїниісвіту,вонапроходитьщорічно,починаючиз 2004 року.
МетоюконференціїєрозвитокУкраїни,їїєвропейське майбутнє,атакожналагодженняміжнароднихзв'язків.

ЗасновникомЯлтинськоїєвропейськоїстратегіїєВікторПінчук,відомийукраїнськийбізнесменімеценат.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти