Литвин переконаний, що депутати не хочуть дострокових виборів парламенту

18 червня 2014, 04:09

Олексій Біловол Олексій Біловол

Переважна більшість депутатів тільки декларують намір про готовність до дострокових виборів у Раду

Про це заявивСегодня.uaВолодимирЛитвинтричіекс-спікер, ідейнийнатхненникпозафракційноїгрупи "ЗасувереннуєвропейськуУкраїну" і один зключових осібпарламентської революціїпісля розстрілуМайдану.

думаю, депутатзавжди повинен бутиготовий до виборів. Важливішевідповістина те, що буде післявиборів.Але судячиз такогочада іпсихозу, колиголосніше за всіхкричать ті, хто нехоче виборів, і насправдівседокрічатся-щостворятьумовидлядострокового припиненняповноважень Верховної Ради ", - зазначив він.

"Якіумови потрібнідлярозпуску? Розвал коаліції, заблокувати-щобмісяць непочиналисязасідання.Прибажанні можназнайти спосіб. Алеядумаю, що99,9% не хочутьпервиборов, алекричать проперезавантаженняРади.Ядумаю, що не требапоказуватихитрості, апросто прийнятисоответсвующеерішення ", -сказав політик.

Що стосується відносин зРосією(чи варторозриватиз нею дипломатичнівідносини -ред.), Тоза словамиЛитвина, це має вирішуватиПрезидент.

Як відомо, напередодні
 Президент України Петро Порошенко зустрівсяз керівникамифракційВО "Батьківщина"СергіємСоболєвим,Партіїрегіонів ОлександромЄфремовим,партіїУДАРВіталіємКовальчуком,ВО "Свобода" ОлегомТягнибоком,головою депутатськоїгрупи"Економічний розвиток"АнатоліємКінахомта уповноваженимпредставником групи"СувереннаєвропейськаУкраїнаІгоремЄремєєвим.

Під час зустрічейглавадержави обговоривкоординаціюдій з проведеннядостроковихпарламентськихвиборів.Петро
Порошенко зазначив,що запитвсуспільствінаповне перезавантаженнявлади залишаєтьсяактуальним. "Я це підтримую", – заявив Глава держави.

Реклама

В тренді
Зеленський вихідні проведе в Туреччині: дата і плани візиту

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти