Латвія закликала Росію заспокоїтися

13 серпня 2016 8:46

Сергій Остапенко

Ескалація конфлікту може зірвати Мінські угоди, зазначив Рінкевічс

МіністрзакордоннихУкраїниПавлоКлімкінтаголоваМЗСЛатвіїЕдгарРінкевічсобговорилипотелефонуситуаціювКриму.

"Утелефонній розмовізапевнивПавлаКлімкінавпідтримціякі здійснює Україназусильдлядеескалаціїситуаціїіповерненнядо переговорів",-написавРінкевічсвTwitter
.

Реклама

УсвоючергуКлімкінподякував колезі"запідтримкуірішучупозиціющодопровокаціїРФ".

УзаявіМЗСЛатвії,розміщенійнайогосайті,відомствозакликалоРосіюутриматисявідкроків,якімоглибпривестидоподальшоїескалаціїнапруженостіізривуМінськихдомовленостей.ТакожРінкевічсзасудив відмовуРосіївідпродовженняпереговорівв"нормандськомуформаті".

Нагадаємо, 10 серпня Росія звинуватила Україну в підготовці теракту в окупованому Криму. ФСБ РФ також заявила про ліквідацію агентурної мережі української розвідки на півострові. У Федеральній службі безпеки стверджують, що затримали громадян як України, так і Росії, а керував цією мережею нібито Євген Панов, 1977 року народження, житель Запорізької області, співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, який також затриманий і вже дав свідчення. В опублікованому ФСБ відео з боєприпасами, нібито вилученими у українських "диверсантів", Панова показують в наручниках. Його супроводжували співробітники російських спецслужб.

ПізнішевМЗСРФзаявили,щоврезультатіліквідаціїнібитоукраїнськоїдиверсійноїгрупи,крімПанова,бувзатриманийАндрій Захтей.Йогогромадянствоне уточнюється.Кримськіправозахисникиз'ясували,щозахтівродомзмістаБориславЛьвівськоїобласті,протеостаннім часомвінживуЄвпаторії.У тойжечасвиявилося,щозахтіввнесенийвбазуресурсу"Миротворець"якучасникантиукраїнськихакційвКримувберезні2014р

Реклама

УГенштабіЗСУвважають,щозаявиФСБпронібито спробупроривуукраїнськихвійськдо КримуможутьбутиінформаційноючастиноюантитерористичнихнавчаньРФ.УМіноборонизаявуФСБрозцінилиякспробувиправдатиагресіюРосіївКриму.ПрезидентПетроПорошенконазвавцинічнимиросійськізвинуваченнявпідготовціУкраїнитерактіввКриму.УМЗСУкраїнизасудилиросійськізвинуваченняіназвалиїхчерговою провокацією.

ПіслязаявКремляізвинуваченьРФУкраїниворганізаціїтерактівнапівостровіПорошенкодоручивпривестивповнубойовуготовністьсилинаадмінграніцезКримомівзонібойовихдійнаДонбасі.Крімтого,президентдоручивпосилитиохоронувсіхстратегічнихоб'єктівдлязапобігання терактам.МЗСотримавдорученняорганізуватипереговорив"нормандськомуформаті"втристоронньомурежиміізПутіним.

Всі подробиці в спецтемі Обострение в Крыму

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти