Ландик: В'язниця для Єфремова – найбезпечніше місце

30 липня 2016, 17:12

Екс-депутат вважає, що Єфремов не випадково взяв квитки до Відня саме зараз

Самеекс-головафракціїПартіїрегіонівОлександрЄфремоввіддавкомандупривезтизРосіїлюдейдлязахопленняЛуганської облдержадміністрації.

Реклама

Про цезаявивколишнійчленПартіїрегіонів,депутатIVіVскликаньВолодимирЛандиквефірітелеканалу "112 Україна".

"Найбезпечніше місце для Єфремова – це в'язниця. Він не просто зазіхав на територіальну цілісність України, він на неї зазіхнув, він зробив це своїми руками, зі своїми поплічниками. Перші росіяни, які захоплювали 3 і 9 березня будівлю нашої державної адміністрації (Луганської. - Ред.), були привезені з його команді і під керівництвом голови обласної ради Голенка. Автобуси він проплачував, їх везли з Красної Талівки і з Крейдяного. Їх було привезено 100-150 осіб. Вони ж були привезені знову на захоплення СБУ. Це все його робота", – стверджує екс-депутат.

ЗасловамиЛандика,місцевідепутатипередалидоказицихфактіввСБУ,однакпіслязахопленнямісцевоговідділенняспецслужбиціматеріализникли.

Вінпереконаний,щоЄфремовне випадкововзявквиткидо Віднясамезараз.Прицьомувіндодав,щозбираєтьсядаватисвідченняпротиЄфремова.

Реклама

Якповідомлялося,до 30липнягенеральний прокурор України Юрій Луценкоповідомив,щоколишнійголовафракціїПартіїрегіоніву ВерховнійРадіОлександрЕфремовзадержанза підозроювпосяганнінатериторіальнуцілісністьУкраїни.Якповідомилапрес-секретаргенпрокурораУкраїниЛарисаСарган,ЄфремовбувзатриманийвсуботувранціваеропортузквиткомнаВідень,дезнаходитьсяйогосин.

В тренді
"Подивимося". Мендель прокоментувала можливість санкцій проти Коломойського

Нагадаємо, 21 листопада2015року ГенеральнапрокуратураУкраїнизавершиладосудове розслідуваннявкримінальному провадженніза фактомприйняття"диктаторськихзаконів"на початку 2014 рокустосовно трьохколишніхнароднихдепутатівз фракції ПартіїрегіонівОлександраЄфремоваіОлександраСтоянатафракціїКПУСергія Гордієнка.Екс-нардепипідозрюютьсяу вчиненнязлочинів,передбаченихч.2статті364(зловживаннявладоюабослужбовимстановищем),ч.2статті366(службове підроблення)КримінальногокодексуУкраїни".

30листопада2015року Печерськийрайонний судКиєваповернувпрокуратуріобвинувальнийактстосовно колишніхнароднихдепутатіввідЄфремова,СтоянатаГордієнкоу справіпро голосуванняза"диктаторськізакони"16січня 2014 року.Відповіднерішенняухвалила колегіязтрьохсуддів,мотивувавшитим,щообвинувальнийакт невідповідаєвимогамКримінальногопроцесуальногокодексуУкраїни.

Утравні2016рокуЄфремовповідомив,щобувнадопитахпошестикримінальних проваджень вйоговідношенні,алене знаєзагальної кількості.

УтомужмісяціколишнійнароднийдепутатвідПартіїрегіонівВолодимир Ландикзаявив,щонадастьГенеральній прокуратуріУкраїнидоказифальсифікаціїпідсумківвиборіввЛуганськійобластітаінформаціюпро злочиниекс-головифракціїПартіїрегіоніввЄфремова.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти