Кваснєвський про перспективи України: В ЄС – через 10-15 років, з НАТО буде складніше

24 грудня 2017, 12:23

Україна має хороший шанс на зближення з ЄС після виходу звідти Великобританії, колишній польський лідер

Екс-президентПольщіОлександрКваснєвськийбачитьвступ України в ЄС через10-15років,аосьщодоНАТОбачитьпроблемичерез Росію.

Про цевінрозповіввінтерв'юдля "112 Україна".

Вінназвавголовніпобоювання,щоможеперешкодитиУкраїнівзближеннізЄС.
Реклама

"Європейський Союз – це легше уявити собі, якщо Європейський Союз буде розвиватися нормально. Парадокс, але для вас є новий шанс, тому що Європейський Союз без Великобританії створює трошки більше простору для нових країн, для великих країн, як Україна. Думаю, можна уявити Україну в близьких відносинах протягом наступних 10-15 років. Важливо, щоб в цей час ЄС не увійшов в наступну кризу, або, наприклад, хвиля мігрантів не була така сильна. Адже тоді в ЄС скажуть, що не можемо нікого приймати, це залежить від багатьох чинників", - розповів Кваснєвський.

На його думку,Росіязацікавлена,щобЄСбуввякомусьпостійній кризііне мігйтивперед.Вінзазначив,щоМосквуне влаштовуєсценарій,щоУкраїнаможеопинитисявЄС,протеготовінаньогопогодитися.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко
Інша справаПівнічноатлантичнийальянс,вважаєекс-президентПольщі.Він вважаєпитання вступу України в НАТО більшскладним,аджетутважливурольвідіграєРосія,якакатегоричнопротицього.

"Що стосується НАТО, їх позиція жорстка. Тому що вони були проти розширення НАТО. Я думаю, це серйозна проблема і в стосунках з Америкою, і з багатьма країнами НАТО ... Дуже важливо для Польщі, щоб Україна була в НАТО. Захід, звичайно, має велику проблему з Україною. Чому? Тому що всі гарантії, які дали члени Ради безпеки ООН і які були підписані в Будапешті, після того, як Україна відмовилася від ядерної зброї, вони були тільки на папері. Під час кризи в Криму виявилося, що папір – це тільки папір ... І тепер, звичайно

Екс-президентПольщівважає,щодлябезпекивЄвропіУкраїнадужеважлива,оскількицевеликакраїнавцентріЄвропи,міжРосієюіЗаходом.

Як заявляв раніше президент Петро Порошенко, Україна стане членом ЄС і НАТО. Віннагадав,щоукраїнськідипломативигралиборотьбуз російськоюагентурою,що заважалапроєвропейському курсуУкраїни.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти