Кузьмін пропонує скласти зброю

14 квітня 2014, 12:53

Ренат Кузьмін вважає, що в Україні потрібно прийняти нову модель державного та територіального устрою

Колишній перший заступник Генерального прокурора, кандидат у президенти Ренат Кузьмін пропонує ввести мораторій на застосування зброї в Україні.

Реклама

"Ми переживаємо період, який драматично впливає на хід історії України і всього світу. Наша доля, наше життя і майбутнє України залежать від нас з вами, від волі керівників держави, наших сусідів та іноземних партнерів", – передає слова Кузьміна його прес-служба.

Кузьмін вважає, що українська держава знаходиться на межі розколу, і якщо не вжити термінових заходів, то "Україна помре".

"Зараз для всіх головне – зупинити кровопролиття. Жоден з пропонованих сьогодні політиками варіантів врегулювання конфлікту не є компромісним і прийнятним. Що потрібно зробити? Негайно припинити насильство в країні. Оголосити мораторій на застосування зброї" , – вважає Кузьмін.

Політик закликає всіх сісти за стіл переговорів, а також рішенням парламенту створити Комісію Національного Примирення. У неї, на думку Кузьміна, повинні увійти представники всіх регіонів України, а також зарубіжні експерти з Європи, Росії та США.

Реклама

"Ця Комісія повинна вивчити ситуацію в Україні і в максимально стислі терміни запропонувати українському народу нову модель державного та територіального устрою, нову структуру органів державної влади і управління, новий розподіл прав, обов'язків і відповідальності органів центральної та регіональної влади, нову мовну політику", – йдеться в заяві Кузьміна.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Він вважає, що в Україні російській мові потрібно надати статус другої державної, а також гарантувати вільне використання на території держави мов національних меншин.

"Фактично, українцям потрібно запропонувати проект нової Конституції для її схвалення на всеукраїнському референдумі", – вважає Ренат Кузьмін.

Крім того, він закликав провести президентські і парламентські вибори, а також вибори всіх без винятку рад. "Фактично, повністю "перезавантажити" владу. Іншими словами – провести люстрацію влади за допомогою народного голосування", – вважає Кузьмін.

Новий склад парламенту, на його думку, повинен прийняти нові закони, які будуть реально діяти в Україні. "Тільки після цього можна буде приступити до реалізації всіх основних програм: від боротьби з корупцією до ліквідації бідності", – вважає Ренат Кузьмін.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Вибори президента 2014

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти