Курс України на децентралізацію залишається незмінним – Порошенко

23 січня 2016 16:30

Президент нагадав, що політичний курс не змінюватиметься

КурсУкраїнина децентралізаціюзалишається незмінним, незважаючина те, щоостаточне затвердження зміндо Конституціївідкладено,заявив президентУкраїни Петро Порошенко.

"Складнощімирного процесухоч івідклали ухваленняконституційних змін, алежодним чиномне змінюютьнаш політичнийкурсна децентралізацію", -сказав він, виступаючина загальних зборахАсоціації міст України.

Разом з тим вінзазначив,що децентралізаціяіконституційні змінивиключаютьприйняття законівпро "особливийстатус" будь-якихобластей.

"Децентралізаціятаконституційні зміни,навпаки, позбавляють відвсякоїдумки про створеннязаконівпро "особливийстатус" тих чи іншихміст, областейі територій.Навпаки,ці конституційніможливості, за Конституцією, прибираються, і цецілком виправдано", – додавПорошенко.

Реклама

Нагадаємо, що 31серпня Верховна Радаприйняла в першому читанніпроект закону про внесеннязмін до КонституціїУкраїни в частинідецентралізації.

Не пропусти!
А де була Росія? "Дияволи" з Бельгії поставили на місце команду Черчесова
Бельгія проти Росії в першому турі Євро-2020
Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти