Кучма відповів на заклики Кремля оголосити різдвяну амністію для бойовиків

16 грудня 2016 14:53

За його словами, потрібно було звернутися і до Путіна – нехай і з того боку вплинуть на ситуацію

Представник України в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі, другий президент України Леонід Кучма вважає, що повноважному представнику РФ в ТКГ Борису Гризлову було б звернутися не тільки до української влади, але і до керівництва РФ щодо прискорення реалізації гуманітарної частини комплексу заходів.

"Гризлов вже вдруге звертається до нашого президента. По-моєму, треба було звернутися і до Путіна (президент РФ, – Ред.) – Нехай і з того боку (вплинуть на ситуацію – Ред.)", – сказав Кучма журналістам у п'ятницю в Києві, коментуючи заклик Гризлова провести амністію до Різдва.

Разом з тим він підкреслив, що амністія неможлива для тих учасників конфлікту, які скоїли тяжкі злочини. За словами Кучми, він про це говорив і на зустрічах ТКГ.

Відповідаючи на запитання, чи не відмовлялися представники Росії в ТКГ від роботи в форматі скайп-конференції, як це було в гуманітарній підгрупі в четвер, Кучма сказав: "Ніколи. У нас в цьому плані проблем не було. Якщо дійсно є необхідність поспілкуватися, і можна чекати поки ми зустрінемося в Мінську, ми збираємося (в форматі скайп-конференції – Ред.
)".

Реклама

Раніше Борис ГризловзакликавпрезидентаУкраїниПетраПорошенкаоголоситидоРіздваамністію сепаратистам. "Явжезвертавсядо Петра Порошенкаіз закликомоголоситимаксимальноширокуамністіюдоРіздва.Неодмінно,мибудемопродовжуватицюроботувКонтактноїгрупи,покилюдине повернутьсядо своїх родин",-зазначиввін.

Гризловтакожвказав,щоповиннібутидосягнутідомовленості щодо обмінуполоненимиза принципом"всіхнавсіх".

Не пропусти!
Майже герої! Україна видала божественний камбек, але програла Нідерландам
Нідерланди таки дотисли Україну

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти