ЦВК пояснила, як жителям Криму і Сходу проголосувати на виборах президента

15 травня 2014, 17:53

Варвара Ткачова Варвара Ткачова

Жителі Сходу і Криму зможуть голосувати не за місцем прописки

Жителісхіднихрегіонів зможутьпроголосуватинапозачергових президентськихвиборах 25 травня,навіть якщо ситуаціятамбуде критичною,повідомиливЦВК.Дляцього їмпотрібно будеприїхатинавиборчі дільниців іншихобластяхУкраїни.

Ранішетакасхемазміни місця голосуваннябула розробленадляжителів півострова
КриманексованогоРосією,але в разі необхідностіїїможна запровадити ідлямешканців іншихрегіонів країни(нагадаємо,длякримчанз українськимипаспортамиобладнаютьдільниці для голосуваннявХерсонській та Миколаївськійобластях.- Авт.).

"Покимеханізмзмінивиборчої адресибув розробленийдлякримчан.Але не виключено,щоцією можливістюможутьскористатися жителіта Донецької,та Луганськоїобластей",- розповів "Сегодня" заступник головиЦВК Андрій
Магера.

Реклама

За його словами,длятогощоб проголосуватине за місцемпрописки,необхідноподати зверненнядо органу веденняРеєстру,вякомувказати, на якомувиборчій дільниці(місто,адреса)людина хочеголосувати.Але зробитице потрібно непізніше,ніж за п'ятьднів до виборів(19 травня.- Авт.).

"Доднявиборів щедостатньо часу,не хочузагадувати.Сподіваємося,що жителіСходузможуть голосуватина звичайнихдільницях",- говорить АндрійМагера.

Нагадаємо,виборипрезидентаУкраїнипризначені на 25 травня
.

В тренді
США хочуть бачити Україну в НАТО, але є умова

Всі подробиці в спецтемі Вибори президента 2014

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти